Üye Ol: | Giriş | Kayıt | Kayıp Şifre |

You Are Here: Home » Counter Strike » Counter strike

Half-Life’in en popüler modifikasyonu olan Counter-Strike‘da iki karşıt takım bulunuyor. Rehineleri ellerinde tutan teröristler ve bunlara karşı olan anti terör ekibi. Oyun, Half-Life‘ın daha gelişmiş yeteneklere sahip olmayı gerektiren çok oyunculu sürümü olarak da nitelendirilebilir.

Çok oyunculu oyunlara getirdiği tamamen yeni kurallardan en önemlisi diğer oyunlarda olduğu gibi silahları ve cephaneleri haritanın çeşitli yerlerinden toplamak yerine oyunda elde ettiğiniz başarının karşılığında kazandığınız para ile satın almanız.

Devrelerden oluşan oyunda öldüğünüzde takımınızı bir kişi eksik bırakarak izleyici moduna geçiyor ve bir sonraki round’u bekliyorsunuz.

3 Comments

  1. FBI dedi ki:

    Hehehe benim oyunum bayağı bi zaman aradan sonra ilkkez tekrar bu sene oynamaya başladım.. Bağımlılık yapıyor diyebilirim :) Kendini çok fazla kaptıranlar rüyalarında bile adam vuruyo artık hehehe :)

  2. DewiLKinG dedi ki:

    Bir süre önce bırakmıştım ama yeniden başLadım :) İnsan bırakamıyor bu oyunu. Oynadıkça oynayasaı geLiyor insanın.HeLe hırs yaptıysan hiç bırakmıyorsn.Gerçekten çok güzeL bir oyun.YapanLarın eLLerine sağLık.

  3. RocK_BeniM dedi ki:

    Efsane Counter-Strike. 1.5 versiyonunu hiç bir multiplayer oyuna değişmem.

Sende Yorumla

Yapmalisin Girildi to post comment.


Copyright © 2009 Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi Telif Hakları tanımlıdır. Site içeriği izinsiz olarak yayınlanamaz.
RSS Abonelik · Mesajlar Yorumlar · Site Tasarım: Wordpress Alt Yapısı Kullanılmıştır. Düzenleme adpfm.ca
KelebekList