Üye Ol: | Giriş | Kayıt | Kayıp Şifre |

You Are Here: Home » internet » Facebook, Japonya`da kan kaybediyor

facebook

Ünlü sosyal paylaşım sitesi Facebook, Japonya`da kan kaybetmeye başladı. 2012 yılında 17 milyon civarında Japon siteyi kullanırken bu sayı şimdi 13 milyona geriledi.

Japon piyasasına 2008`de giren ve hızlı bir yükseliş gösteren sosyal paylaşım sitesi Facebook düşüşe geçti. 2012 yılı sonu itibariyle 17.12 milyon Japon kullanıcıya sahip olan siteye şimdi üye olan kişi sayısı 13.78 milyona geriledi. Japon kullanıcıların, Facebook`un demode olmasından şikayetçi olduğuna işaret edildi. Bir kullanıcı, Son zamanlarda, belli bazı arkadaşlarım kendileri hakkında bir şeyler yazıp duruyor. Facebook`a bakmayı artık pek istemiyorum.? diye konuştu.

2008 yılında Japon sayfasını açan Facebook, yerel rakiplerini zaman içinde geride bırakmayı başarmıştı. Japon firmaların, reklam için Facebook`u kullanmalarının da ilginin artmasına neden olduğu ifade edildi. Ancak Japon kullanıcılarının artık başka mecralara yönelmeye başladığı kaydedildi. Bunların başında da Japonya`da 41 milyon kullanıcıya hitap eden `Line` adlı programın geldiği belirtildi.

Sende Yorumla

Yapmalisin Girildi to post comment.


Copyright © 2013 Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi Telif Hakları tanımlıdır. Site içeriği izinsiz olarak yayınlanamaz.
RSS Abonelik · Mesajlar Yorumlar · Site Tasarım: Wordpress Alt Yapısı Kullanılmıştır. Düzenleme adpfm.ca
KelebekList