Üye Ol: | Giriş | Kayıt | Kayıp Şifre |

You Are Here: Home » Haber » Grip tedavisi hakkında bilgilendirme

Grip kış mevsiminde görülen nefret edilesi bir hastalıktır. İnsanlar daha çok soğuk havalar da grip olabilirler. Gribin doğal ya da ilaçlarla çözüm yolu bulunmaktadır. Fakat eski sağlıklı halinize kavuşabilmeniz en az 3-4 günü bulmaktadır. Bu süreyi daha aza düşürmek tamamen sizin ya da doktorunuz uygulayacağı tedavi biçimine bağlıdır.

Grip tedavisi için öncelikle temizlik ve tüketilen yiyeceklerin sağlığa yararlı olması gerekir. Soğuk algınlığına yakalandığınız da burnunuzda salgılar oluşacaktır. Her saatte bir burnunuzu lavaboda mikroplardan arındırın. Aynı zaman da gribinizin geçmesi için sıcak ortamlar da bulunmanız gerekir. Ihlamur kaynatın ve için. Sıcak su sizin soğuk algınlığından kurtulmanızı sağlayacaktır.

Gribal enfeksiyona yakalandığınız da yediklerinize de dikkat etmelisiniz. Öncelikle soğuk yiyecek ve içeceklerden uzak durmalısınız. Çay ve ıhlamur içmek sizin sağlığınıza kavuşmanızı sağlayacaktır. Aynı zaman da grip olduğunuz da portakal ve mandalina gibi bol c vitaminli meyveler tüketmeyi ihmal etmeyiniz.

Etiketler:, ,

Sende Yorumla

Yapmalisin Girildi to post comment.


Copyright © 2010 Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi Telif Hakları tanımlıdır. Site içeriği izinsiz olarak yayınlanamaz.
RSS Abonelik · Mesajlar Yorumlar · Site Tasarım: Wordpress Alt Yapısı Kullanılmıştır. Düzenleme adpfm.ca
KelebekList