Üye Ol: | Giriş | Kayıt | Kayıp Şifre |

You Are Here: Home » Kelebek Hakkında, Kelebek Script » Kelebek Final

Kelebek Script`i üretmeye başladığımız günden bu güne kadar, internet IRC sohbet sistemine, bir çok yenilik, birçok ilk getirdik. Bunları burada saymakla bitiremeyiz. Saymayıda düşünmüyorum aslında. Bizi takip edenler hala ilklerle ve ilk güzelliklerle karşılaşıyor ve hizmetlermizden yararlanıyor.

Ama şunu söylemeden geçemeyeceğim, bizler, Kelebeği bir marka yapmak ve marka olarak yaşamasını sağlamak konusunda çok çalıştık. Bunuda gururla söylüyoruz ki, Kelebek bir markadır ve bu markanın tüm hakları tarafımızdan korunmaktadır.  Kelebek ve Kelebek Script`in taklidini yapmaya çalışanlar bir bir dava edilip, cezalandırılmaktadır. En son samsun dan bir kişi, açık kimliğini burada vermeyeceğim daha fazla rencide olmasın, Kelebek Script ismini illegal kullandığı için, Adli makamlardan ceza aldı ve cezası infaza gönderildi. Kendisi için üzgünüm, ancak, pekte yapacak birşey yok. 

Kelebek ve Kelebek Script ismini kullanmanın suç olduğunu bas bas bağırarak her yerde duyurmaya çalışıyoruz. Bizler herhalde kaale alınmıyoruz veya muhtap olduğumuz kişiler markanın ne demek olduğunu, izinsiz kullanımı halinde ne tür hukuki sonuclar doğuracağını bilmiyorlar ki  veya Türk Adli makamlarının vereceği cezalar  az buluyorlarki,  Kelebek Script ile ilgili ceza gerektiren fiileri işlemeye devam ediyor, yaptıklarında geri durmuyorlar. Suç işlemeye devam ediyorlar. Söylediğimiz gibi hakkımızı hukuki olarak aramaya devam ediyoruz. Haklarımızı sonuna kadar aramaya da devam edeceğiz.

Kelebekler Özgürdür!  Bizde özgürlüğümüzü yaşamaya devam ediyoruz. Kimseye boyun bükmeden. Gidebildiğimiz yere kadar giderek, özgürce yaşayarak.

Kelebek Finallerini düşünmeden, Kelebeğin bir finali olmadan.  Bizler Kelebek IRC Network sunucusunda, Sohbet ve Chat yapmaya, paylaşımlarda bulunmaya, devam ediyoruz. Sonuçta,eEğlenmeye devam edeceğiz kimseye hesap vermeden. Sizler suç işleyenler, bizlerin sahibi olduğu Kelebek ve Kelebek Script Markasına el uzatmaya kalkmayın, çünkü canlarınız yanabilir.  Bu uyarıda bizim son iyiliğimiz olsun. Kelebek Final diye script çıkarıp sağda solda yaymaya çalışanlar da var piyasada, hepsiyle er yada geç hesaplaşılacak. Bu yüzden, siz siz olun, kimseye birşey olmuyor sanmayın, yapanın yanına kar kalıyor diye de düşünmeyin.  Finalde, hata yapan, telafisi olmayan sonuçlarla karşı karşıya kalacaktır.

4 Comments

 1. MesqeN dedi ki:

  Kücükler Örnek almaya devam edecekler.

 2. GaLataSaRayLi dedi ki:

  Forever KELEBEK …

 3. UnLimitedBOY dedi ki:

  Hala kanunları çiğnemeye çalışanlar var. Gün gelecek hepsi bitecek… Kelebek ismimiz üstünden kimse prim yapamaz..

 4. Musti dedi ki:

  Herşey Kelebek İçin FOREVER KELEBEK…

Sende Yorumla

Yapmalisin Girildi to post comment.


Copyright © 2011 Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi Telif Hakları tanımlıdır. Site içeriği izinsiz olarak yayınlanamaz.
RSS Abonelik · Mesajlar Yorumlar · Site Tasarım: Wordpress Alt Yapısı Kullanılmıştır. Düzenleme adpfm.ca
KelebekList