Üye Ol: | Giriş | Kayıt | Kayıp Şifre |

You Are Here: Home » Kelebek Script, mIRC » Kelebek mIRC

mirc

mirc

Türkiye’de 2000 yılların başında, Khalad Mardam-Bey,’in mIRC programını kullanarak, Kelebek Script adı altında tüm türkiye’ye yayılan Kelebek mIRC çok farklı özellikleri ile, IRC dünyasında Türkiye’de mIRC Script konusunda farklı bir yere ulaşmıştır.

Kelebek mIRC Türkiye’de irc üzerindeki kullanıcıların daha huzulur ve daha güvenli bir IRC ortamında chat sohbet yapmasını amaçlarken, aslında, IRC’nin nekadar güvenli olabileceğinide tüm kullanıcılara göstermiştir.

MSN ve diğer iletişim programlarına karşı, kullanım konusunda büyük yara almanasına rağmen, mIRC programını Kelebek alt yapısında kullanan Türk IRC kullanıcıları, bu konuda hizmet veren Kelebek Script yapımcılarını sürekli yeni şeyler çıkarmaları konusunda onurlandırmaktadır.

Kelebek Script yapımcıları, KBSC adı altındaki grupları ile bu konuda nekadar istekli ve amator ruhla uğraştıklarını her fırsatta göstermektedirler.

Kelebek mIRC olarak birgün, son bulacak ancak, hiç bir zaman Türkiye’ye kazandırdıkları unutulmayacak.

İlk Marka Tescilli mIRC Script olma özelliği, Türkçe mIRC Script ‘in öncüsü olma özelliği, Sabit Telefon Hattıyla Destek verilen ve  Firma Garantili İlk mIRC Script olma özelliklerinide elinde bulunduran Kelebek Script, Türkiye’de alanında lider konumundadır.

Kelebek mIRC Script Download Adres: www.kelebek.gen.tr ‘dir.

Kelebek Script v.Türkçe, Kelebek Script v.Sohbet, Kelebek Script v.Media, Kelebek Script v.Elite en yaygın ve en tutulan versionlarından bazılarıdır

Size önerimiz şudur ki, en kısa sürede bir Kelebek versionu bilgisayarınıza indirip, Kelebek’in büyülü ortamına sizde giriş yapmalısınız.

1 Comment

Sende Yorumla

Yapmalisin Girildi to post comment.


Copyright © 2010 Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi Telif Hakları tanımlıdır. Site içeriği izinsiz olarak yayınlanamaz.
RSS Abonelik · Mesajlar Yorumlar · Site Tasarım: Wordpress Alt Yapısı Kullanılmıştır. Düzenleme adpfm.ca
KelebekList