Üye Ol: | Giriş | Kayıt | Kayıp Şifre |

You Are Here: Home » Kelebek Hakkında » Kelebek mIRC Scriptler

Kelebek sunucu script yapımlarında diğer sunuculardan her zaman için önde olmuştur.Bunun sebebide devamlı bir yenilik söz konusudur.

Kelebek sunucusu, bir script  yap, piyasaya sür yeterlidir mantığı içinde deildir. Buda zaten bu zamana kadar çıkarılan scriptlerden belli olmaktadır .Çıkarılan her script kullanıcı isteklerine , kullanıcı rahatlığı ve kullanışlılık esasına göre yazılıp piyasaya sürülmektedir. Yapılan her script kullanışlıdır. Çıkarılan her scriptte muhakkakki farklı yenilikler bulunmaktadır.

Zaten kelebek scriptleri yapılırken kullanıcılarada danışılmaktadır. Nasıl bir script olsun? Ne tür içerikleri bulunsun? gibi..  Burdanda anlaşılacağı gibi her zaman için kullanıcılar düşünülerek yaratılmıştır. Kelebek scriptlerin piyasaya sürülmesinde yönetimin kişisel olarak hiçbir maddi çıkarı bulunmamaktadır. İşlerinde uzman coderlerin yapımları olan scriptler, irc dünyasında da beğenilerek ve taktirle karşılanmaktadır. Kelebeğin scriptler konusundaki bu yenilikçi yaklaşımıda irc dünyasında taktire şayan bir özellik olarak görülmektedir.  Kelebeği seven kişilerin olmasının yanı sıra kelebeği sevmeyen kişilerde bulunmaktadır. Ama kelebek yaptığı işlerde,yaptığı scriptlerde,sunduğu hizmetlerde hiçbir şekilde, hiç kimseye aldırış etmeden en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Başarılarımız yaptığımız scriptlerden , sunduğumuz hizmetten anlaşılmaktadır..

Yazan : FBI

Sende Yorumla

Yapmalisin Girildi to post comment.


Copyright © 2010 Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi Telif Hakları tanımlıdır. Site içeriği izinsiz olarak yayınlanamaz.
RSS Abonelik · Mesajlar Yorumlar · Site Tasarım: Wordpress Alt Yapısı Kullanılmıştır. Düzenleme adpfm.ca
KelebekList