Üye Ol: | Giriş | Kayıt | Kayıp Şifre |

You Are Here: Home » Kelebek v. Sohbet » Kelebek Script® v.Sohbet Yardım Menüsü Tanıtımı

Kelebek Script Yardim Menusu

Kelebek Script Yardim Menusu

Kolay Ulaşım menü de yer alan diğer bir özellik de Yardım Menüsü ‘dür.Yardım Menüsü butonuna tıklandığında karşınıza aşağıdaki gibi yeni bir pencere açılacaktır.

Kelebek mIRC Scriptiniz, IRCd komutları ve Kelebek.Gen.TR’nin gerçekleştirdiği tüm hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiye bu pencereden ulaşabilirsiniz. Kafanıza takılan, adınlamasını istediğiniz tüm soru ve sorunları bu kolay ulaşım menüsünde bulunan pencere sayesinde çözümleyebilirsiniz.Kelebek.Gen.TR’nin yardım hizmetleri bu kadarla sınırlı değildir.

Kelebek Script yardım paneli

Kelebek Script yardım paneli

IRCd Servicesler hakkında yardım için #help
Sunucu hakkında şikayet,istek ve öneri için #yönetim
Kelebek IRC Hizmetleri hakkında istek ve şikayet için #helpdesk kanallarını kullanabilirsiniz. Eğer ilgili konularda yardım desteği almak istiyorsanız hemen ;

* Kelebek v.Sohbet mIRC Scriptinizden sunucuya bağlanabilir,
* http://sohbet.kelebek.gen.tr Eschat Web girişinden Kelebek.Gen.TR Sohbet Platformuna bağlanabilirsiniz.

http://helpdesk.kelebek.gen.tr adresinden bizlere yazılı şikayet öneri, veya diğer yazışmalarınızı gönderebilirsiniz. Msn üzerinden kline@kelebek.gen.tr adresine ulaşabilir bizlerle yine iletişim kurabilirsiniz. admin@kelebek.gen.tr, kelebek@kelebek.gen.tr mail adreslerimiz sürekli açık olup sizlerden gelen öneri şikayet ve istekleri değerlendiriyoruz.

Gül Ajans Reklam Ltd.Şti/ Klavye Bilgisayar Hizmetiyle Düzce adresimizde, 03805147450 Sabit, 05448362759 Nolu Gsm Telefonlarımızdanda yine bize ulaşabilir. Hertürlü sorununuzu paylaşabilirsiniz. Herşey sizler için..

Sende Yorumla

Yapmalisin Girildi to post comment.

Copyright © 2009 Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi Telif Hakları tanımlıdır. Site içeriği izinsiz olarak yayınlanamaz.
RSS Abonelik · Mesajlar Yorumlar · Site Tasarım: Wordpress Alt Yapısı Kullanılmıştır. Düzenleme KBSC
KelebekList