Üye Ol: | Giriş | Kayıt | Kayıp Şifre |

You Are Here: Home » Kelebek v. Elite » Kelebek Script® v.eLite “Script Ayarları” Seçeneği Tanıtımı

Ayarlar seçeneğinde bulunan özellikler arasındaki “Script Ayarları” :

Script Ayarları , mIRC Scriptinizde size özel değişikleri yapabileceğiniz seçenektir.Bu butonla açılacak olan panelde sizi siz yapan,farklılık katacak özellikler sizin için önceden düşünülmüş ve tasarlanmıştır.Böylece herkesten farklı olduğunuzu ispat edebileceğiniz yeni seçenekler scripte eklenmiştir.

Yukarıdaki panel açıldığında yine özelliklerle donatılmış bir seçenek diye düşünmeden edemeyeceksiniz.
Bu panelin üstbar kısmında ;
*mIRC
*Müzik
*Web
*Diğerleri
*Hakkında seçenekleri hemen göze çarpıyor.Peki bu seçenekler öylesine konulmuş özellikler mi? Tabiki de değil.Kelebek v.Elite’de yeni bir buton yeni bir seçenek yeni bir özellik demektir.

Panelin üstbardaki bu seçenekleri tıklayarak yepyeni özellikleri görebilirsiniz.
Örnek olarak; Üstbardaki mIRC butonuna bastığınızda yeni bir panel açılacak.Bu panelin özelliği,siz bilgisayar başında yokken başkaları tarafından mIRC Scriptinizin açılmasını istemiyorsanız,evde çocuğunuz var ve siz bilgisayar başında yokken yanlış bir tuşa basıp sizin sunucuyla bağlantınızı kesmenizi istemiyorsanız bu seçenek tam sizin için düşünülmüş.Bu panele bir şifre giriyorsunuz ve böylece istemediğiniz hiç kimse mIRC Scriptinizi size sormadan açamıyor.Yapmış olduğunuz tüm yazışmalar ve sohbetler sadece size özel olarak kalıyor.

Üstbar’ın hemen altında yine yepyeni özellikler sizin için düşünülüp tasarlanmış.Bunlar;

*Kelebek Script® v.eLite
*Kanal Korumaları /F4
*Kişisel Korumalar /F5
*Ayarlar / F6
*Bilgi / F7

Bu seçenekler de yine çok özel yeniliklerle donatılmış olup,sizlerin sunucu üzerinde tamamen özgür ve huzurlu olabilmeniz için tasarlanmıştır.Kısaca bu panel mIRC Scriptinizde yenilikler yapabilmenize ve o anki ruh halinizi yansıtmanıza yardımcı oluyor.Kişiliğinizi yansıtan özellikleri aktif edip ,ayrıcalığınızı v.Elite ile tüm kullanıcılara gösterebilirsiniz.

2 Comments

  1. BaRBaR dedi ki:

    http://WWW.KELEBEK.GEN.TR & http://WWW.KELEBEKFORUM.COM &
    IRC.KELEBEK.GEN.TR & FOREVERKELEBEK

  2. FBI dedi ki:

    Ayarlar seçeneği çok güzel dizayn edilmiş diyebilirim. Hemen herşeye bu seçenekten ulaşılabilmekte..Böylelikle Karışıklık ortadan kalkmaktadır.Tek menü ile Bir çok ayarlar elimizin altında.. Güzel bir çalışma.. Kelebek script v.elite nin yapımında emeği olanalra tekrardan teşekkürler.

Sende Yorumla

Yapmalisin Girildi to post comment.

Copyright © 2009 Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi Telif Hakları tanımlıdır. Site içeriği izinsiz olarak yayınlanamaz.
RSS Abonelik · Mesajlar Yorumlar · Site Tasarım: Wordpress Alt Yapısı Kullanılmıştır. Düzenleme KBSC
KelebekList