Üye Ol: | Giriş | Kayıt | Kayıp Şifre |

You Are Here: Home » Kelebek Destek » kelebek tescil

Kelebek Script artık ticari bir marka.

2006 yılında markalaşma çalışmalarına başladığımız Kelebek Script ismini Türk Patent Enstitususun 2006- 17589 sayılı kararına göre tescil etti.

İnternet Üzerinde Sohbet sistemleri konusunda ve kullanıcıları Internet üzerinde bir Network sistemine girişlerini sağlama hizmeti tamamen tescilli bir hizmettir.

Türkiye`de Markalaşma ve İsimleşme konusunda ilk çalışma olan Kelebek Script, bizlerin Temiz Chat, Temiz Internet söylemlerimizin ne kadar gerçekçi olduğunu bir kez dağa göstermektedir.

Türkiye`de Chat ve Sohbet konusunda, hiçbir yatırım yapmayan, hatta bu sistemlerden, illegal kazançlar sağlamaya çalışan kişi ve kurumlara bir darbe vurduğumuzun farkındayız.
Bizim darbemiz, tamamen insanların bilinçlenmesi ve doğru şeylerin ortaya çıkarılıp, kullanıcılara düzgün bir şekilde sunulması ile gerçekleşmektedir.

Kelebek Script artık ticari bir markadır. İsmi ve markası, T.C. kanunları ile korunmaktadır. Marka olmak kadar, marka isminin korunması konusunda çalışmalar içinde de olmamız gerektiğinin bilinci içerisindeyiz. Bu konudaki çalışmalarımızı, bizleri takip eden kullanıcılarımız zaten bilmektedirler.

Tescilimizin tüm kullanıcılarımıza hayırlı olması dileklerimizle.

Kelebek Scriptin Tesçil Belgesi

Kelebek Script'in Tesçil Belgesi

2 Comments

  1. FBI dedi ki:

    Kelebek bir marka artık.. Yukarıdaki belgede bunun en iyi kanıtıdır. Kelebek isminin patenti ismail gül`e.. dolayısı ile kelebek.gen.tr ye aittir..

  2. DewiLKinG dedi ki:

    Türkiye’de bir iLk.İlk marka tesciL’i keLebekten.Artk bir marka oLdu.HEr zaman da oLmaya devam edicek.

Sende Yorumla

Yapmalisin Girildi to post comment.


Copyright © 2009 Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi Telif Hakları tanımlıdır. Site içeriği izinsiz olarak yayınlanamaz.
RSS Abonelik · Mesajlar Yorumlar · Site Tasarım: Wordpress Alt Yapısı Kullanılmıştır. Düzenleme adpfm.ca
KelebekList