Üye Ol: | Giriş | Kayıt | Kayıp Şifre |

You Are Here: Home » Oyunlar » Oyun severlere laptop

Bilgisayarda oyun oynayanlar için pazarlanan ürünlerde uzman Amerikan firması Razer, dünyanın ilk oyun dizüstü bilgisayarını geliştirdi.

PC oyun tutkunlarının bitmek bilmeyen beklentileri üretici şirketleri tetikliyor. Bilgisayarda oyun oynayanlar için pazarlanan ürünlerde uzman Amerikan firması Razer, dünyanın ilk oyun dizüstü bilgisayarını geliştirdi. 3, 12 kilogram ağırlığındaki ürün, sadece 2, 24 santimetre kalınlığında.

‘Blade’ adı verilen modelde, oyun severler için her şey düşünülmüş. 17 inch ekran, yeşil arka aydınlatmalı klavye, güç butonu ve 10 farklı dinamik uygulanabilir dokunmatik butona sahip olan bilgisayarda, bu butonlar her oyun için özelleştirilebiliyor. 800 x 480 piksel çözünürlüğündeki çoklu dokunmatik ekranda oyun içi bilgiler takip edilebiliyor.

Intel’in ‘Huron River’ adlı mobil Sandy Bridge platformunu temel alan bilgisayara 2.8 GHz ikinci nesil Core i7-2640M işlemcisi güç veriyor. Laptop’ta 8 GB RAM ve 2 GB’lik Nvidia GeForce GT555M ekran kartı bulunuyor.

Razer CEO’su Min – Liang Tan, bir “fenomen” haline gelmesini bekledikleri ‘Blade’ modelinin, hem kolay taşınabilirliliği hem de performansı bir araya getirmeyi amaçladığını belirtti.

Intel PC Müşteri Grubu Genel Müdürü Mooly Eden ise, “Bilgisayar oyunları, Intel için çok önemli bir kategori. Geliştirdiğimiz üstün teknoloji işlemci ile en son çıkan oyunlarda maksimum verimi elde etmek mümkün. Oyun severler, ince ama performansı güçlü bu bilgisayarı takdir edecekler” dedi. Razer ‘Blade’ önümüzdeki aylarda 2 bin 800 dolardan satışa çıkarılacak.

Sende Yorumla

Yapmalisin Girildi to post comment.


Copyright © 2011 Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi Telif Hakları tanımlıdır. Site içeriği izinsiz olarak yayınlanamaz.
RSS Abonelik · Mesajlar Yorumlar · Site Tasarım: Wordpress Alt Yapısı Kullanılmıştır. Düzenleme adpfm.ca
KelebekList