Üye Ol: | Giriş | Kayıt | Kayıp Şifre |

You Are Here: Home » Teknoloji » WWE 2K14’ün kapak resminde kim var?

psp-rock

 

K, WWE 2K14 kapak resminde WWE Süperstarı Dwayne The Rock Johnson’ın bulunacağını duyurdu.

Monday Night Raw’un geçen akşamki bölümünde yapılan resmi duyuruda Halkın Şampiyonu ile ortaklaşa tasarlanan çizim gösterildi. Kapak çizimi ünlü ring pozuyla birlikte The Rock’ın fiziğini de gözler önüne seriyor. 2K bu duyuruyu kutlamak üzere WWE 2K14 perakende kopyalara eklenecek alternatif kapak çalışmaları için oyuncular arasında bir de yarışma düzenliyor.

Tüm zamanların en büyük WWE süperstarlarından biri olarak gösterilen The Rock Kendisi babasının ve dedesinin izinden gitmiş üçüncü nesil sporculardandır. firmanın en sevilen dönemlerinden biri olan Attitude Era’nın parçası olarak 1990’lı yılların sonlarında hem takım, hem de tekli dövüşlerle dünya çapında büyük ün kazanmıştır. Etkileyici özgeçmişinde sekiz WWE Şampiyonluğu, bir çok WCW Şampiyonluğu, Kıtalararası Şampiyonluk ve WWE Tag Team Şampiyonluğu bulunmaktadır. The Rock geçtiğimiz yıllarda WWE’ye geri dönmüş ve 27 Ocak 2013’te Royal Rumble’da CM Punk’ı yenerek on yıl aradan sonra ilk WWE şampiyonluğuna ulaşmak gibi tarihe geçecek sayısız ana imza atmıştır. Ringe son olarak 7 Nisan 2013 tarihinde WrestleMania 29’da çıkmış ve ezeli rakibi John Cena’ya karşı mücadele etmiştir.

2K’nın ünlü spor simülasyonu oyunları kadrosu, firmanın WWE video oyun serisindeki ilk oyunu ile daha da genişliyor. Microsoft Xbox 360 ve PlayStation 3 için Yukes tarafından geliştirilen WWE 2K14 bugüne kadar yapılmış en heyecan verici, en gerçekçi ve en kapsamlı WWE video oyun deneyimini sunmaya hazırlanıyor. Henüz PEGI tarafından derecelendirilmeyen WWE 2K14 Kuzey Amerika’da 29 Ekim 2013, tüm dünyada ise 1 Kasım 2013 tarihlerinde piyasaya çıkacak.

Sende Yorumla

Yapmalisin Girildi to post comment.


Copyright © 2013 Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi Telif Hakları tanımlıdır. Site içeriği izinsiz olarak yayınlanamaz.
RSS Abonelik · Mesajlar Yorumlar · Site Tasarım: Wordpress Alt Yapısı Kullanılmıştır. Düzenleme adpfm.ca
KelebekList