Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Aliens vs. Predator

Ana Sayfa » Oyunlar » Online Oyunlar. » Aliens vs. Predator
Aliens vs. Predator

Beklenen çıkış tarihi:
19 Şubat 2010

Platformlar:
PC, PlayStation 3, Xbox 360

Aliens vs. Predator aksiyon ve gerilim dolu bir FPS oyunu. 1999’da ilk oyunun geliştiricileri tarafından hazırlanan bu yeni oyunda Alien, Predator ya da Marine olarak oynamak mümkün. Her ırkın oynanış tarzı tamamen farklı olacak.

Alien Versus Predator ilk çıktığında tüm oyunseverleri tartışmasız yerine çivilemişti. Alien atmosferini yakalayan en iyi FPS oyunu olan ilk AvP ikincisiyle aynı başarıyı sağlayamamıştı ama bunda ikinci oyunu yapan firmanın Rebellion olmaması da etkili oldu. Fakat Rebellion şimdi oyunu yeniden yapmaya karar vermiş. Çok da iyi etmiş. Bir kaç oyun dergisinde haberi çıkan ve sinsi sinsi yapılması sürdürülen oyunu heyecanla bekliyorum.

Oyunla ilgili sınırlı bilgimiz Alien (orjinal film) dan 30 sene sonra bir insan kolonisindeki kapışmayı konu alacak. 3 ayrı senaryo olacak İnsan (Marines!), Alien ve Predator tabii ki. Eğer ilk oyunun o tüyleri diken diken eden atmosferi ve gerilim dolu oyun stili tekrar canlandırılabilirse Dead Space?de yaşayadığım heyecanı sanırım AvP de çok daha fazla yaşayacağım. Oyun 2010’a yetişecekmiş.

Aliens vs. Predator - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Star Trek Online

Star Trek Online 31 Ocak 2010

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

WordPress Hata Satılarını Görmek İçin Kullanılan Kod Papatya Falı Basil ile ilgili Tünel için ihale Eşlerin anlaşmazlığının çocuklar üzerindeki etkisi 2G Makina Yayıncılık Pazarlama

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır