Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Aşkın Nur Yengi O Kadar Kızmış Ki Noter Çağırmış!

Ana Sayfa » Haber » Aşkın Nur Yengi O Kadar Kızmış Ki Noter Çağırmış!
Aşkın Nur Yengi O Kadar Kızmış Ki Noter Çağırmış!

tv8’de Oktay Kaynarca ve Zara‘nın sundukları ‘Salı Sefası’ programına konuk olan Aşkın Nur Yengi, Kaynarca ile birlikte oynadıkları dizinin setine noter çağırarak bir oyuncunun sete gelmediğini tespit ettirmiş.

Hande AtaiziEmine Ün, Günay Karacaoğlu, Yavuz Bingöl, Nükhet Duru gibi isimlerin de oynadığı ‘Bayanlar Baylar’ isimli dizide rol alan Aşkın Nur Yengi, “Sete sonunda noter çağırdım gelmeyenleri yazdırmak için” diye konuştu.

Aşkın Nur Yengi‘nin bu sözlerine çok gülen Oktay Kaynarca, Yengi’nin haksızlığa hiç tahammül edemediğini söyledi ve ismini vermediği bir oyuncunun sete gelmemesi üzerine durumu tespit için sete noter çağırdığını anlattı.

Kaynarca “Bildiğimiz noter geldi. ‘Buyurun efendim’ dedi. ‘Bakın gördüğünüz gibi bu arkadaşımız burada yok. Lütfen bakın sahnesi burada çekilmek üzere’ dedi. ‘Öyle mi arkadaşlar’ diye bize döndü. Biz havalara falan bakıyoruz. Bayağı notere tespit ettirdi, parası ödendi noterin gitti” şeklinde konuştu.

DiZiDEKi ROLÜNE SON VERiLMiŞ

Setlerde çok deneyimi olmadığı için bu tür şeylere pek alışkın olmadığını belirten Aşkın Nur Yengi, oyuncunun sete geç gelmesinin kendisine tuhaf geldiğini belirterek “Üstelik ben kendimden çok işin içindeki insanların yorgunlukları, herkes oradayken diğer kişilerin kapris yapıyor olması falan deliriyorum, tutamadım. Sahnesi çekilmek üzere ancak oyuncu yoktu. Noter çağırdım, orada olmadığına dair yazı yazıldı, imzamı aldılar. Özür diliyorum ama o arkadaşın işi bitti” diye konuştu.

Kaynarca, bu kişinin Yavuz Bingöl olup olmadığıyla ilgili soruya da “O koşa koşa geliyordu” dedi.

Bu arada diziden bölümlerin de yayınlandığı programda, diğer konuk Erkan Petekkaya ise gösterilen kavga sahnesinin ardından “Böyle oynayan biri noter de çağırır?” yorumuyla gülüşmelere neden oldu.

Aşkın Nur Yengi O Kadar Kızmış Ki Noter Çağırmış! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Cinnet belirtisi 1 ay önce ortaya çıkıyor Hackere şarkılar SIM kart ve SMS göndermesi Öpme gözümden derdin ELVER DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. 11 Futbolcuda Domuz Gribi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır