Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

ATV iPhone uygulaması ile canlı yayına geçti

Ana Sayfa » Teknoloji » ATV iPhone uygulaması ile canlı yayına geçti
ATV iPhone uygulaması ile canlı yayına geçti

ATV mobil TV işinden biraz uzak gibi görünüyordu. Sadece Avea?nın MobilVizyon hizmetinde yer alan bu kanal Turkcell ve Vodafone?un nispeten daha popüler olan Mobil TV servislerinde yer almıyordu. Ancak ATV kendi alanında bir ilki gerçekleştirerek iPhone üzerinden uygulamayla canlı izlenebilen ilk kanal oldu. iPhone için hali hazırda TV izlemeye yarayan uygulamalar mevcut, ancak ATV?nin kendi uygulamasının farkı sadece WiFi üzerinden değil 3G bağlantısı üzerinden de TV izlemeye olanak sağlaması.

Uygulamayı telefona yükleyip test ettik. Oldukça sade bir uygulama. Açıldığında karşınıza çıkan ekrandaki ?oynat? ikonuna dokunarak yayını başlatabilirsiniz. Ayrıca yayın akışını da uygulama üzerinden görmeniz mümkün. Yayın başladığında birkaç saniye bulanık bir görüntüyle karşılaşabilirsiniz, ancak bundan sonrası çok net. Aman dikkat edin, size sağlanan kotayı ya da adil kullanım limitini aşmayın. Yazının devamındaki bağlantıdan bu uygulamanın App Store linkine ulaşabilirsiniz.

ATV iPhone uygulaması ile canlı yayına geçti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Lucy Liu Wikileaksın Fişini çektiler.. Oturaklı seccade Facebook ve can sıkacak planı Hastalık Rehberi- C – CİHAN MEDYA DAĞITIM

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır