Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Binnaz Uslu’nun sağlık durumu iyiye gidiyor

Ana Sayfa » Spor » Binnaz Uslu’nun sağlık durumu iyiye gidiyor
Binnaz Uslu’nun sağlık durumu iyiye gidiyor

binnaz_uslu_kral

 

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakımda tutulan milli atletin tedavisi devam ediyor.

Milli atlet Binnaz Uslu’nun Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. Avrupa Takımlar Şampiyonası için gittiği İngiltere’de rahatsızlanarak Kraliçe Elizabeth Hastanesi’nde bir hafta yoğun bakımda tutulan ve dün Sağlık Bakanlığı’na ait ambulans jetle Ankara’ya getirilen milli atletin yoğun bakımdaki tedavisine devam ediliyor.

Hastane yetkilileri, Sağlık Bakanlığı’nın talimatı gereği Uslu’nun durumu hakkında bilgi veremeyeceklerini ve açıklamanın yarın Bakanlık tarafından yapılacağını kaydettiler.

BİNNAZ’IN DURUMU İYİYE GİDİYOR
AA muhabirinin görüştüğü milli atletin annesi Nevruz Uslu ise umutlu bekleyişlerinin sürdüğünü belirterek, “Tüm dualarımız kızımla” dedi.

Çok üzgün ve bitkin durumda olduklarını kaydeden anne Uslu, “Doktor, kızımın durumunun iyiye gittiğini söyledi. Yeniden ayağa kalkma ihtimali yüzde 90’mış. Bizim elimiz kolumuz bağlı. Sadece dua ederek bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Nevruz Uslu, her iki ablasının da Binnaz’ın yanında olduğunu sözlerine ekledi.

Binnaz Uslu, İngiltere’de şampiyona öncesi milli takım kampında geçirdiği rahatsızlık sonucu Newcastle kentinde Kraliçe Elizabeth Hastanesi’ne kaldırılmış ve burada geçirdiği 3,5 saatlik operasyonun ardından uyutularak tedavi edilmişti. Uyandıktan sonra solunum destek cihazından çıkan Uslu, ambulans jetle Ankara’ya getirilerek Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Binnaz Uslu’nun sağlık durumu iyiye gidiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Fikret Orman yine yeniden!

Fikret Orman yine yeniden! 17 Haziran 2013

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi halilkangeloğlu toptan gıda tic paz Kelebeklerin Larva Evresi AĞLATIR BENİ Alemin kralı dizisi geliyor Akciğer ve Göğüs Boşluğu Travmaları HERŞEY SENDE GİZLİ

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır