Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bu Kalp Seni Unutur mu? Bitmeli mi?

Ana Sayfa » Magazin » Bu Kalp Seni Unutur mu? Bitmeli mi?
Bu Kalp Seni Unutur mu? Bitmeli mi?

Bu Kalp Seni Unutur mu? bitmemeli!

Bu diziyi sevenler, izleyenler bir kampanya açmalı bence, dizilerine sahip çıkmalılar.

12 Eylül post sendromu hâlâ yaşıyor çünkü; insanlar belleklerinden bu acıyı bütünüyle kazıyıp atmak istiyorlar adeta; 12 Eylül mezalimi ruhlarını rahatsız ediyor zira.

Yeni kuşaklar bile hissediyor bu durumu bence.

Bu Kalp Seni Unutur mu? bir tv dizisinin ötesine geçti; yakın tarihimizin acı bir döneminin vicdanımızdan da uzaklaştırılmasını engelleyen bir güç oldu.

Bu Kalp Seni Unutur mu? yayından kaldırılmamalı ve seyirciyi 12 Eylül’le sonuna kadar yüzleştirmelidir bence. Bu aynı zamanda, hâlâ 12 Eylül zihniyetine sahip kişi, kurum ve kuruluşların da net bir biçimde su yüzüne çıkmalarını sağlayacaktır bana göre.

Yüzleşme, insani bir edimdir aslında.

Bu Kalp Seni Unutur mu? dizisinin taşıdığı mesaj, eleştiren, sorgulayan çağdaş insanın, duyarlı seyircinin kabul edeceği ve üzerine varıp hesaplaşacağı bir mesajdır; gelecekteki muhtemel faşizm tehditlerine karşı, sonuna kadar desteklenmesi gereken bir dizidir aynı zamanda.

Ama ne yazık ki, beklenen reytingi alamadığı iddiasıyla yayından kaldırılma tehlikesiyle karşı karşıya şimdi. izlenme raporlarını oluşturan ölçümlemeler ne kadar sağlıklı ve objektiftir bilmem.. ama benim çevremde bu dizinin tutkunu olan çok sayıda insan var.

Dizinin yayınını sürdürmesini isteyen seyirciler, sosyal medyada örgütlenip, dizilerini geri almak için bir kampanya açmalılar ve yayın kuruluşuna (Show Tv) dizinin devamı için baskı yapmalılar derim ben.

Bu Kalp Seni Unutur mu? Bitmeli mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

İlk fotoğraf ..

İlk fotoğraf .. 30 Haziran 2013

Ağabeyiyle Evlendi

Ağabeyiyle Evlendi 19 Haziran 2013

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Alias Kullanımı Kayseri-Ankara maçı oynanmayacak Seveceğiniz kişiyi çünküsüz sevin Akasya İlişkimin Tadını Çıkarıyorum Suyun 7 harikası

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır