Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bu Nasıl Bir İlgi ve Sevgidir?

Ana Sayfa » Magazin » Bu Nasıl Bir İlgi ve Sevgidir?
Bu Nasıl Bir İlgi ve Sevgidir?

CNNTURK’te Saba Tümer’in programına konuk olan Nuri Alço, Türk sinemasında gazoza ilaç atarak genç kadınların ırzına geçen tiplemeleriyle büyük bir sevgi kazandığını anlattı.

Ailelerin, o filmlerde kızların başına gelebilecekleri görüp kendi çocuklarını uyardıklarını ve bu nedenle de topluma bir fayda sağladığını ifade eden Nuri Alço, kendisine “Ne atıyorsunuz? Hangi ilacı kullanıyorsunuz?” şeklinde garip sorular yöneltildiğini söyledi.

Kötü adamı oynadığı halde bu kadar çok sevilen az ünlüden biri olan Nuri Alço, kimi organizasyonlarda sahneye çıktığında yaşadığı garip durumları da şöyle anlattı:

“Millet çıldırıyor, içki ikramlarından viskileri ayaklarıma dökenler falan. Biri gömleğimi alıyor, biri kravatımı biri mendilimi, benden bir şey alacak diye, böyle bir sevgi.”

FACEBOOK’TA YOKUM

Nuri Alço, Facebook’ta kendi adına 35 bin sayfa bulunmasına karşılık, kendisinin kontrolünde hiç bir sayfa olmadığını belirtti.

“Facebook’ta yokum. Facebook’u bilmiyorum” diye konuşan Nuri Alço, hayranları tarafından bu sayfaların açıldığını belirtti.

Bu Nasıl Bir İlgi ve Sevgidir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

İlk fotoğraf ..

İlk fotoğraf .. 30 Haziran 2013

Ağabeyiyle Evlendi

Ağabeyiyle Evlendi 19 Haziran 2013

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi İranli ‘hacker’lar Twitter’i rezil etti Eğreltiotu Börülce YURT ORMAN ÜRÜNLERİ BAHARI BEKLERKEN YAZILMIŞ ŞİİR Kurşun geçirmez mendil

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır