Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bu Söylediğimi İki Sene Sonra Anlarsınız!

Ana Sayfa » Haber » Bu Söylediğimi İki Sene Sonra Anlarsınız!
Bu Söylediğimi İki Sene Sonra Anlarsınız!

Habertürk’te program yapan Hülya Avşar, Erol Büyükburç’u konuk ettiği programında bir tespitini ekran başındakilerle paylaştı.

“Yine insanlar diyecekler ki ‘Bu ne diyor? Bu kadın ne diyor? Bu kadın saçmalıyor’ yapacaklar ama 3 sene sonra ya da 2 sene sonra, benim doğru söylediğimi anlayacaklar” diye konuşan Hülya Avşar, bugüne kadar söylediği herşeyin bir şekilde doğruluğunun ispat edildiğini, sevilse de nefret de edilse paylaşmak istediğini anlattı.

Hülya Avşar, yine uzun süre konuşulacak ve tartışılacak şu açıklamayı yaptı:

“Bana göre gençlik iksiri, bana göre anti-aging dedikleri, bu ilaçlar, kremler falan var ya, bunlar boş. Bana göre nedir biliyor musunuz anti-aging, her sene bir aşk yaşamak ve seksi gerçekten kalp çarpıntısıyla yapabilmek. Normalde evlendikten sonra da seks yapıyorsun eşinle ya da beraberliğin boyunca da seks yapıyorsun eşinle. 5-6-7 sene yapıyorsun ama bir süre sonra o kalp çarpıntısı azalarak seks yapmaya başlıyorsun ama seks yapıyorsun. Orgazm oluyorsun, o normal ama bence yeni aşk, o kalp çarpmaya başlayacak ve seksi kalp çarpıntısıyla yapabilmek en büyük anti-aging diye düşünüyorum.”

Bu Söylediğimi İki Sene Sonra Anlarsınız! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

ASİL TURİZM LTD. ŞTİ. Şarbon ile ilgili bilinmeyenler Çilek (koca yemiş) Bilgisayarın icadı Oyun severlere laptop Madonna

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır