Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Çiçekçinin Elinden Zor Kurtuldu.

Ana Sayfa » Haber » Çiçekçinin Elinden Zor Kurtuldu.
Çiçekçinin Elinden Zor Kurtuldu.

Çiçekçi İmza ve Bahşiş İçin Diretince, Kürsüdeki Namık Kemal Zeybek, “Evladım Ben Konuşmacıyım” Diye Uyardı.

Babıali Vakfı’nın daveti üzerine Kırıkkale‘ye gelen eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek, vakfın organize ettiği ‘Hz. Hüseyin ve Kerbela Şehitleri’ni Anma, Filistinli Müslümanlarla Dayanışma Konferansı’na konuşmacı olarak katıldı. Zeybek, konuşmasını yaptığı sırada salona giren bir çiçekçi, sipariş edilen çiçeğin alındığına dair kağıt imzalatmak üzere kürsüye çıktı. İlk önce cevap vermediği çiçekçinin diretmesi üzerine Zeybek, ‘Evladım ben konuşmacıyım, bana değil şu arkadaşlara imza attırman gerekiyor” diyerek çiçekçinin kürsüden aşağı inmesini bekledi.

ÇİÇEKÇİYİ ZOR İKNA ETTİ…

Babıali Vakfı yetkilileri her yıl düzenledikleri ‘Hz. Hüseyin ve Kerbela Şehitleri’ni Anma, Filistinli Müslümanlarla Dayanışma Konferansı’ çerçevesinde eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek’i Kırıkkale‘ye davet etti. Gök Düğün Salonu’ndaki konferansta bir konuşma yapan Zeybek, Hz. Hüseyin hakkında bilgi verdiği sırada salona bir çiçekçi girdi. Zeybek’e doğru yönelen çiçekçi, sipariş edilen çiçeğin alındığına dair kağıt imzalatmak üzere kürsüye çıktı. Çiçekçinin siparişi verip imza ve bahşiş almakta diretmesi üzerine Zeybek, “Evladım ben konuşmacıyım, bana değil şu arkadaşlara imza attırman gerekiyor” diyerek çiçekçinin aşağı inmesini bekledi. Salonu dolduran yüzlerce kişi, yaşanan durum karşısında kahkahalar atarken yetkililer çiçekçiye müdahale ederek kürsüden aşağıya indirdi.

Çiçekçinin Elinden Zor Kurtuldu. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bilgisayarda Arızalı Donanım Tespit. Düzce Şifa Eczanesi Tarihin en büyük 10 komplo teorisi KULAZ RENT A CAR Bing, Google’yi Geçti YANLIZLIK

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır