Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Daha iyi hayat yaşamak için yapmanız gerekenler

Ana Sayfa » Haber » Daha iyi hayat yaşamak için yapmanız gerekenler
Daha iyi hayat yaşamak için yapmanız gerekenler

Erken kalkın

Sabahın altısında uyanmaya ne dersiniz? Hadi bunu biraz daha makul bir saate, yediye çekelim. Eğer geceyarısı yatağa gider ve sabah yedide kalkarsanız, duş almak, giyinmek için vaktiniz olur. Gece 22.30?da yatmak sabah 05.30?da kalkmak anlamına gelir. Bu da zamanınızı televizyon, bilgisayar ve alkolle geçirmemenizi sağlar.

‘Gelecekteki siz’e mektup yazın

İnsanın kendisine mektup yazması, kendisini keşfetmek için en ideal yol. Yazdığınız mektubu bundan 10 veya 15 yıl sonra okuduğunuzda aradaki ‘siz’ farkını görmeniz yararlı olacak. Ayrıca unuttuğunuz pek çok şeyi hatırlamanız için de iyi fikir!

Biraz daha fazla sebze

Et yemekten bıkmadınız mı? Yüzünüzü doğaya dönün ve sebze-meyveyle barışık olun. Sağlığınız, mutlu olmanız için en büyük sebep.

Sizi güldüren şeyleri kaydedin

Güldüğümüzde garip sesler çıkarır, başımızı arkaya atar, yüzümüzü şekilden şekile sokarız. ‘Gülme günlüğü’ tutmaya ne dersiniz? Sadece yazdıklarınızı değil, güldüklerinizi de kaydetmelisiniz.

Yağmurda yürüyün

Havadaki taze kokuyu duyuyor musunuz? Sokaklar daha boş ve yağmurun sesi kulaklarınızda. Dinlenmek için yağmur altında yürümek, vücuda iyi gelir.

Yalnız olmanın keyfini çıkarın

Tek başınalık yalnızlıkla eşdeğer değil. Bir insan, kalabalıkta da yalnız olabilir. Eğer tek başınıza olmak size iyi geliyorsa, en derinlerdeki düşüncelerinizi dinlemeyi de öğrenebilirsiniz.

Dağa tırmanın

Hayatınızda yapabileceğiniz en heyecan verici deneyimlerden biri olacak. Zirveye ulaştığınızda aşağı bakın. Bulutların üzerinde kendi gücünüz olduğunu görecek ve başka hiçbir şey düşünmeyeceksiniz.

CD’lerinizi değiş – tokuş edin

İstemediğiniz cd’lerin (kitaplar ve DVD’ler de buna dahil) listesini çıkarın ve bunlarıyla başkalarıyla değiş tokuş edin. Hem müzik çalarınızda yeni cd’ler dönecek hem de yeni kişilerle tanışacaksınız.

Denizde yüzün

Özgürlük duygusunu hissetmek için yüzün. Biriyle ya da bir şeylerle ters düşüyorsanız da yüzün. Rahatlamanın en iyi yolu sudur.

Daha iyi hayat yaşamak için yapmanız gerekenler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

ELİT VİP CAR OTO KİRALAMA Bookmark nedir? ATLANTİK YAZILIM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ. Televizyon izlemek öldürebilir Atv’ye Ses Verdi, Atatürk’ü Oynadı Dolaşım Sistemleri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır