Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dört çekirdekli yeni işlemciler

Ana Sayfa » internet » Bilgisayar » İsletim Sistemi » Dört çekirdekli yeni işlemciler
Dört çekirdekli yeni işlemciler

Via yeni enerji dostu 40nm’lik dört çekirdekli x86 işlemcilerini tanıttı. PC ve dizüstü piyasasını hedefleyen işlemciler için Via’dan Epan Wu şunları söylüyor; “Yalnızca 27.5 watt’lik Termal Tasarım Gücü sayesinde 1.2+ GHz VIA dört çekirdekli işlemci, en yakın rakibinden yüzde 21 daha çok enerji dostu ve PC’den dizüstü bilgisayarlara, küçük PC’lere ve küçük sunuculara kadar birçok donanım için ideal.”

Via dört çekirdekli işlemciler Isaiah adı verilen çekirdekleri iki kalıpta birleştiriyor. Overclock, 4MB L2 ön bellek ve 1333MHz V4 veriyolu özellikleriyle 64 bit uyumlu olan yeni Via işlemcilerin diğer özellikleri şu şekilde; Donanım sanallaştırma desteği, PadLock&Advanced Cryptography Motoru, etkili gezer nokta ünitesi, geliştirilmiş güç ve termal yönetim, Güvenli Hash Algoritması, diğer Via işlemci çeşitleriyle uyumluluk.

Yeni işlemciler 2011 Computex’de görücüye çıkacak ve 2011’in üçüncü çeyreğinde kullanıcılarına ulaşacak.

Dört çekirdekli yeni işlemciler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Alerji tüm yönleriyle Google eğitim ile ilgili arama-motoru kuruyor. ATATÜRK?ün GENÇLİĞE HİTABESİ ANKARA BARKOD ETİKET SANAYİ ido ve sevgilisi gece hayatında Fadime email atarsa

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır