Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dünyada bir ilk!

Ana Sayfa » Haber » Dünyada bir ilk!
Dünyada bir ilk!

dunyada-bir-ilk--3347548

Dünyada bir ilke imza atarak, alışılagelmişin dışına çıkıyor. Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atan Özyurt A.Ş. kamu binaları, rezidans daireleri, ofis alanları ve alışveriş merkezini City Center projesiyle bir araya getiriyor.

Hazır beton endüstrisi, taş ocağı işletmeciliği, asfalt üretimi, inşaat taahhüt işleri, kamu projeleri gibi alanlarda faaliyet gösteren Özyurt A.Ş., Esenyurt’ta birçok anlamda ilkleri taşıyan bir projeye imza atıyor.

21 Mayıs salı günü lanse edilen City Center, Esenyurt Belediyesi ile kat karşılığı modeliyle hayata geçiriliyor. 200 bin metrekare inşaat alanına sahip proje bünyesinde hükümet konağı, belediye binası, ilçe emniyet binası, rezidans, ofis blokları ve alışveriş merkezi yer alacak.

ÖZYURT; 2023 VİZYONUN SEMBOLÜ OLACAK

Özyurt A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Özyurt;  Cumhuriyet’in 100. yılı vizyonunda devlet ve halkın bir arada olduğu bir düzen ön görülmekte. Bu açından da  City Center projemiz 2023 vizyonunun bir nevi sembolü niteliğinde. City Center’da karma proje konseptini yeniden yorumluyoruz. Kamu binalarıyla birlikte Esenyurt’ta köklü bir değişikliğe imza atıyor ve bölgenin yeni merkezini inşa ediyoruz. Projemiz, kamu binalarıyla, rezidanslarıyla, ofisleriyle, alışveriş merkeziyle bölgenin ana arteri üzerinde yer alan projemiz, çevrenin en hareketli noktası olacak. dedi.

KADIOĞLU; ESENYURT’U CITY CENTER GİBİ PROJELER GÜÇLENDİRİYOR

City Center basın toplantısında projeyi ve bölgeyi değerlendiren Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu; Esenyurt, son yıllarda en hızla gelişen bölgelerden biri oldu. City Center projesiyle de Türkiye?de bir ilki Esenyurta getirmiş olduk. Kamu binalarımızı tüm donatılarıyla birlikte City Center projesine taşıyoruz. Böylece bölgenin merkezini yeniden oluşturuyoruz. City Center gibi projeler Esenyurta değer kazandıran projelerdir. Bölgemizde bu tür projeleri her zaman destekliyoruz. şeklinde konuştu.

170 MİLYON DOLARLIK YATIRIM

Arsa hariç 170 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen City Center, Esenyurtun en kapsamlı projesi olarak öne çıkıyor.

Her zevke hitap edecek şekilde tasarlanan, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin sunulduğu City Center, metrekaresi 1.750 dolardan  başlayan fiyatlarla ve %1 KDV avantajı ile satışa sunuldu.

Projede Haziran ayı sonuna kadar lansmana özel, 0 peşinat ve 36 aya kadar vade farksız eşit taksitli satış imkanı sunuluyor. Projenin teslimi ise 2014’te yapılacak.

 

Dünyada bir ilk! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Miraç Kandili kutlandı

Miraç Kandili kutlandı 06 Haziran 2013

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Alias Kullanımı Kayseri-Ankara maçı oynanmayacak Seveceğiniz kişiyi çünküsüz sevin Akasya İlişkimin Tadını Çıkarıyorum Suyun 7 harikası

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır