Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Şekerbank Pos Hizmeti Ertesi Gün Ödemelerde Saat 23:00 Son

Ana Sayfa » Haber » Şekerbank Pos Hizmeti Ertesi Gün Ödemelerde Saat 23:00 Son
Şekerbank Pos Hizmeti Ertesi Gün Ödemelerde Saat 23:00 Son

Bankaların kendine özgü kuralları ve bil hassa şekerbankın gece 23 den sonra çekilen poslara ilişkin hizmetlerinin ödemesini 2 gün sonra yapması esnafın zor durumda kalmasına sebeb olabiliyor.

Bankaların çeşit çeşit uygulamalarını takip etmek, uygulamaları alışmak ve tekrar takip etmeye başlamak, her bankanın kendine göre uygulamalarda bulunması, bankalarla işi olan esnafımızı zor durumda bırakabiliyor.
Tabiki Bankalar büyük kuruluşların başında gelmektedir. Öyleki, sözleşmelerindeki teferruatlar ile , mudileri ile karşılıklı yazışmalarındaki usul ve esaslara uyma zorunlulukları, bağlı bulundukları denetleyici kurulun katı kurallarına uyma zorunlulukları, yaptırımları,  hizmet verdikleri insanlara en ayrıntısına kadar tefarruatlarınıda düşünerek kusursuz hizmet vermek zorunda olan kuruluşların başında geliyorlar.
Bu bağlamda her bankanın kusursuz, kendilerinden hizmet alan kişileri ve firmaları zor duruma düşürmeden hizmet vermeleri esastır. Birçok bankanın aksine, Şekerbank`ın Pos Hizmetlerinden, ertesi gün ödemeli kart çekimine, esnafımızın dikkat etmesi gerekmektedir.
Şekerbank`ın pos hizmetlerinden yararlanan birisi iseniz, pos çekiminden sonra ertesi gün paranızı alma opsiyonlu bir sözleşmeniz varsa,  gece 23:00 `den sonra pos çektiğinizde ertesi gün parayı banka şubesinden alırım diye düşünüyorsanız, bu düşüncenizden vazgeçeceksiniz. Çünkü, Şekerbank, gece 23:00 den sonra yapılan pos çekimlerini, bir gün sonra ödemeli kredikartı ödemelerinde düşündüğünüz gibi ertesi gün vermiyor. 23:00 den sonra yapılan işlemleri 2 gün sonra ödeme olarak veriyor. Bu uygulamayı banka personeli,  pos satışı sırasında firma yetkilisine sözlü bildirim yaparak belirtiyor.
23:00 den sonra Şekerbank posundan yapacağınız kredi kartı çekimlerinin, ertesi gün banka şubesinden alarak, çek ödemelerinize kullanacağınızı, borçlarınızı, faturalarınızı ödeyeceğinizi sanıyorsanız, veya, parayı alıp, tatile çıkarım, diye bir düşünceniz varsa gece 23:00 den sonra işlem yaptığınız pos işlemleri için hayaller kurmamak sizin için doğru bir hareket olacaktır.
Şekerbank bir tam günü, kendi iç uygulamalarında, 23:00 ile sınırlandırmış ve bu konuda sorununla karşı karşıya kaldığınızda size söyleyeceği şey, bizim bankamızın kriterleri böyle, yapabileceğimiz birşey yok olacaktır.
İsmail Gül / DÜZCE

Şekerbank Pos Hizmeti Ertesi Gün Ödemelerde Saat 23:00 Son - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Miraç Kandili kutlandı

Miraç Kandili kutlandı 06 Haziran 2013

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi YURT ORMAN ÜRÜNLERİ Elif Eczanesi Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Elektrik Enerjisi Üretimi Amaçlı Kullanımına İlişkin Kanun Zayıflama tabletleri için uyarı Bir General Vardı Türk Ordusunda Ayşe Bu Nanik’i Kimlere Yapıyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır