Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ekranda Avşar’a Rol Teklif Etti

Ana Sayfa » Magazin » Ekranda Avşar’a Rol Teklif Etti
Ekranda Avşar’a Rol Teklif Etti

Müzik kariyerinin yanısıra Beykent Üniversitesi’nin tiyatro bölümünde okuyan Dalkılıç, “oyunculuk yapmayacağım ama kamera arkasında bir şeyler yapmayı tasarlıyorum. Hatta 2011 yılı için şu anda güzel bir şeyler hazırlıyorum” diye konuştu.

Sinema filmi çekmeyi çok istediğini ve bir senaryo da yazdığını söyleyen Dalkılıç, yönetmenliğini ve yapımcılığını da kendisinin yapacağını belirterek Fikriye’nin hayatını yazdığını anlattı ve Hülya Avşar‘a da teklif getireceğini söyledi.

Murat Dalkılıç, “Çok etkileyici bir şey oldu. Yazarken bazen tüylerim diken diken oldu. Okurken de tüylerim diken diken ola ola okudum. O yüzden bunun insanların bilgisi dahilinde olmasını istiyorum” diyerek şu anda bir film şirketiyle de görüştüklerini belirtti.

1,5 yıldır proje üzerine çalıştığını anlatan genç şarkıcı, Avşar’a teklifini de yaptı ve “inşallah böyle bir şeyi kabul edersiniz. Ben size ekranlardan herkesin önünde teklif etmiş olayım” dedi.

Hülya Avşar‘ın yanıtı ise şöyle oldu: “Seve seve, çok büyük keyif alırım böyle birşeyde oynamış olmaktan.”

Ekranda Avşar’a Rol Teklif Etti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

İlk fotoğraf ..

İlk fotoğraf .. 30 Haziran 2013

Ağabeyiyle Evlendi

Ağabeyiyle Evlendi 19 Haziran 2013

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Kıskanç erkek ve dekolte Ekşi Yonca Sunucuya bağlanınca istenilen kanallara girme iRc Nickserv Komutları BMP DOSYALARININ SİMGE ŞEKLİNDE GÖRMEK Papaz,Haham ve İmam

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır