Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Facebook imkansızı başardı..

Ana Sayfa » internet » Facebook imkansızı başardı..
Facebook imkansızı başardı..

İnternet trafiğini takip eden Hitwise firmasının rakamlarına göre 8 Mart?ta başlayan hafta Facebook?un trafik payı yüzde 7.07 olurken, Google yüzde 7.03?te kaldı.

Aynı hafta Facebook.com adresine tıklayanların oranında yüzde 185 artış olurken, Google ziyaretçileri sadece yüzde arttı.
Huffington Post sitesinin bildirdiğine göre Facebook günlük olarak daha önce de birkaç kez Google?ı geçmişti, ancak ilk kez haftalık toplamda bu gerçekleşiyor.
Facebook, trafik rakamlarında her geçen yıl Google ile arasındaki farkı kapatıyordu. İzleyen birkaç yıl içinde halka açılmayı planlayan şirketin tahmini borsa değerinin bugün itibarıyla 35 milyar dolar civarında olduğu düşünülüyor.

Türkiye’de ise trafik sıralamasına göre Google’ın liderliği sürüyor. Alexa web istatistik sitesi verilerine göre ilk sıradaki Google.com.tr’yi Facebook.com izliyor. Üçüncü sırada Google.com, dördüncü Microsoft’a ait live.com, beşinci sırada ise erişim yasağı uygulanan Youtube.com yer alıyor.

Facebook imkansızı başardı.. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hoşgeldin 2021

Hoşgeldin 2021 02 Ocak 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Güzellik önerileri Halay Çiçekçinin Elinden Zor Kurtuldu. Kelebek Script® v.eLite “Script Ayarları” Seçeneği Tanıtımı Gmail Telefonunu 24 Saatte 1 Milyon Kişi Kullandı Dam koruğu (kulak otu, saksı güzeli)

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır