Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Facebook, Japonya`da kan kaybediyor

Ana Sayfa » internet » Facebook, Japonya`da kan kaybediyor
Facebook, Japonya`da kan kaybediyor

facebook

Ünlü sosyal paylaşım sitesi Facebook, Japonya`da kan kaybetmeye başladı. 2012 yılında 17 milyon civarında Japon siteyi kullanırken bu sayı şimdi 13 milyona geriledi.

Japon piyasasına 2008`de giren ve hızlı bir yükseliş gösteren sosyal paylaşım sitesi Facebook düşüşe geçti. 2012 yılı sonu itibariyle 17.12 milyon Japon kullanıcıya sahip olan siteye şimdi üye olan kişi sayısı 13.78 milyona geriledi. Japon kullanıcıların, Facebook`un demode olmasından şikayetçi olduğuna işaret edildi. Bir kullanıcı, Son zamanlarda, belli bazı arkadaşlarım kendileri hakkında bir şeyler yazıp duruyor. Facebook`a bakmayı artık pek istemiyorum.? diye konuştu.

2008 yılında Japon sayfasını açan Facebook, yerel rakiplerini zaman içinde geride bırakmayı başarmıştı. Japon firmaların, reklam için Facebook`u kullanmalarının da ilginin artmasına neden olduğu ifade edildi. Ancak Japon kullanıcılarının artık başka mecralara yönelmeye başladığı kaydedildi. Bunların başında da Japonya`da 41 milyon kullanıcıya hitap eden `Line` adlı programın geldiği belirtildi.

Facebook, Japonya`da kan kaybediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

IP Adresi Bulma

IP Adresi Bulma 14 Mart 2017

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İnternete ne kadar bağlı kalıyoruz? Siğil ve tedavi yolları Süper Bilgisayarlardan İlk Bilgiler Gözde katarakt durumu Mutluluk içimizde Saklı FLASH COPY CENTER

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır