Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Facebook reklamları para kazandıracak!

Ana Sayfa » internet » Facebook » Facebook reklamları para kazandıracak!
Facebook reklamları para kazandıracak!

Facebook’ta oyunların içindeki reklamlar sayesinde Facebook kredileri kazanmak mümkün.

Tasarımının sık sık değişeceğini daha önce de duyurulan Facebook, bu sefer de reklam konusunda önemli bir yenilikle karşımıza çıkıyor. Milyonlarca kullanıcısıyla dünyanın en aktif ve kalabalık sosyal ağı olan Facebook, haliyle tanıtıma ihtiyaç duyan şirketlerin de dikkatini çekiyordu. Ancak reklamları kullanıcıların daha çok dikkatini çekebilecek bir şekilde değiştirmeye kararlı görünen Facebook yöneticileri, bunu da başardı. Perşembe günü tanıtımı yapılan yeni reklamlar uygulamasıyla artık kullanıcılar reklamlar ile Facebook Kredileri kazanabilecek.

Kredi kazandıran reklamlar CrowdStar, Digital Chocolate ve Zynga oyunlarında bulunuyor. Facebook’un bu yeni reklam sistemi için Sharethrough, SocialVibe, Epic Media ve SupersonicAds ile çalıştığı duyuruldu. Facebook kullanıcıları oyunlar sırasındaki reklamları izlediklerinde 10 cent değerindeki 1 Facebook Kredisini kazanmış olacak. Yeni gelen Facebook Deals uygulaması ile Facebook Kredileri ürünler satın almak için kullanılabileceği için gerçek paradan pek bir farkı kalmıyor. Bu uygulamanın da ülkemizde devreye girmesinin de Facebook Deals ile birlikte olacak diye tahmin ediyoruz.

Facebook reklamları para kazandıracak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Facebook çökecek mi?

Facebook çökecek mi? 11 Ağustos 2011

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Dost Dediğin BU NE GÜZELLİK GÜZEL DELİ GÖNÜL DEĞME ÇAYDAN BULANMAZ Ersoya Bir Kova Boya Harcamak Gerekiyor! LG Rekorlara Doymuyor! YALIN ADSL  2010 DA GELİYOR

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır