Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Facebook Uygulamaları Çılgınlıkları

Ana Sayfa » internet » Facebook » Facebook Uygulamaları Çılgınlıkları
Facebook Uygulamaları Çılgınlıkları

Facebook üzerinde birçok uygulama mevcut. Bu uygulamaların çoğu Facebook sayfası üzerindeki uygulamalarla alakalı olsada belkide en ilginci Mobil Telefonunu Evde Unutanlar İçin Facebook’tan Arkadaşlarını Arama Uygulaması adı Vonage’nin sunduğu uygulamadır.

VoIP şirketi Vonage’nin sunduğu uygulamayla Facebook arkadaşları birbirlerini bedava arayabiliyorlar. Facebook, böylelikle bir taşla birden fazla kuş vurmuş oluyor. Hem yeni üye çekiyor, hem de var olan üyelerini potalına daha bir sıkı bağlıyor.

Her gün evden çıkarken yanımıza aldığımız şeyleri; ev – araba anahtarı, cüzdan ve mobil telefon şeklinde sayıyoruz. Olur da, dalgınlığınıza gelir telefonunuzu evde unutursanız üzülmeyin. Sosyal ağ devi’nin, buna da bir çözümü var.

VoIP şirketi Vonage’nin sunduğu uygulamayla Facebook arkadaşları birbirlerini bedava arayabiliyorlar. Facebook, böylelikle bir taşla  birden fazla kuş vurmuş oluyor. Hem yeni üye çekiyor, hem de var olan üyelerini potalına daha bir sıkı bağlıyor.

Lansmanı bugün yapılan uygulama ile sözümona iPhone’u olan biri, Facebook üzerinden arkadaşlarıyla konuşabiliyor. Uygulamanın iPad sürümünün ise önümüzdeki haftalarda kullanımda olacağı belirtiliyor. Vonage Mobile Facebook uygulaması, ücretsiz indirilebiliyor. Uygulama, wi-fi, 3G ve 4G şebekelerinde kullanılabiliyor.

Uygulamanın bir negatif özelliğini; Facebook üyesi kullanıcının, arkadaş listesindeki her kesten çağrı alabilmesi oluşturuyor. Yani çağrı, kişinin görüşmek istemediği birinden geliyor da olabilir.

Facebook Uygulamaları Çılgınlıkları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Atatürk ve Cumhuriyet Bunları biliyor musunuz? KALEHAN TOUR PELİKAN RENT A CAR İZMİR ATILIM FACTORİNG İlk kadın milletvekili

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır