Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Facebook ve can sıkacak planı

Ana Sayfa » internet » Facebook » Facebook ve can sıkacak planı
Facebook ve can sıkacak planı

Facebook, “Haber Kaynağı” sayfasında yer alan güncellemelerde bir takım değişikliklere ve bunlar arasında reklam göstermeye hazırlanıyor. Wall Street Journal’a göre bu değişiklik, sosyal devin kullanıcılar hakkında daha da fazla bilgi toplamasına yol açacak.

Facebook, bu değişikliği test ettiğini ise onayladı. Wall Street Journal’a göre şirket, “Beğen” düğmesini de “İste”, “İhtiyaç duy” gibi farklı konseptlerle genişletmek istiyor. Bu ise Facebook’a hakkınızda daha detaylı bilgiler sağlayarak daha isabetli reklam görüntülemeye yardımcı olabilir.

Değişikliklerin kapsamlı olarak ne zaman kullanıma açılacağı ise henüz bilinmiyor. WSJ, bunun F8 geliştirici konferansında duyurulabileceğini söylüyor. 2010’da gerçekleştirilen F8, Nisan ayında yapılmıştı ancak bu seneki etkinliğin tarihi henüz belli değil.

Facebook’un veri toplamak için planladığı bu değişiklikler, kullanıcıları pek de memnun etmeyecek gibi görünüyor. Bunun gelecekte nasıl bir şekil alacağını hep beraber göreceğiz.

Facebook ve can sıkacak planı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Facebook çökecek mi?

Facebook çökecek mi? 11 Ağustos 2011

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi BEN NE İNSANLAR GÖRDÜM Virüslerden korunma yolları nedir ? PLASTİK KASA UBB BEBEKLERİN NEFESİNİ KESEN ÜÇ SORUNA DİKKAT EDİN! ARMADA REKLAM AJANSI Liposuctiona alternatif

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır