Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Facebook’ta grup içi sohbet özelliği

Ana Sayfa » internet » Facebook » Facebook’ta grup içi sohbet özelliği
Facebook’ta grup içi sohbet özelliği

facebook

facebook

Facebook kendini aşmaya devam ediyor. Son zamanlarda yenilikler üretme konusunda sıkı çalışan Facebook mühendisleri siteye yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Yenilikleri Mark Zuckerberg duyurdu.

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg tarafından duyurulan yenilikler gerçekten birçok Facebook kullanıcısını memnun edecek özellikler. Yeni “Download Your Information” aracı ile tüm bilgilerini bilgisayarlarına indirebilecek olan kullanıcılar, kimlerin hangi uygulamayı ne sıklıkla ve ne zaman kullandığını da yeni dashboard sayesinde görebilecek. En önemli yenilik ise sadece listedeki belirli kişiler tarafından görülebilecek verilerin de artık Facebook’a eklenebiliyor olması. Örneğin sadece belirli kişilerin görebileceği resimler, videolar, durum mesajları Facebook’da artık paylaşılabilecek. Bir diğer önemli özellik de grup oluşturma özelliği. Facebook bu konuda da kullanıcılara önerilerde bulunacak. Sohbet özelliğini daha önce geliştiren Facebook grup içi sohbet özelliğini de kullanıcılara sunuyor.

Computerworld

Facebook’ta grup içi sohbet özelliği - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Hoşgeldin 2021

Hoşgeldin 2021 02 Ocak 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Çocuklarda uyku zamanı BİR TELEVOLE MASALI Türk oyun sektörünün başarısı STAR TOPOLOJİ Nickin sunucudaki durumu Maviler Delisi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır