Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hackerler için söylenmiş sözler

Ana Sayfa » Haber » Hackerler için söylenmiş sözler
Hackerler için söylenmiş sözler

İşte hackerlar hakkında söylenmiş en sert sözler: “Tanrı hackerlardan nefret eder; onlar pisliktir!”

Hackerların yaptıkları bilindiği gibi zaten kanun dışı işlerdir. Ama şimdi Westboro Baptist Kilisesi, bu olaya bir de dini boyut getirdi.

Fred Phelps liderliğinde yürütülen Westboro Baptist kilisesi, o bölgede bilinen en iyi “Tanrı nelerden nefret eder?” sorusuna cevap bulan bir kilise. İşte bu kilise, şimdi de bir takım hacker tarafından güvenlikleri açısından tehdit aldıklarını iddia ettiler. Daha önceden ‘sulugöz bebe hackerlar’ olarak bilinen bu takımın lâkabı da, kilise tarafından ‘Tanrı’nın nefret ettiği pislikler’ olarak değişti. Açıklamada, tanrının hackerlardan nefret ettiğinin altı çizildi.

Kilisenin, çocuklarının beynini o kiliseden olmayanlara karşı bir nefretle yıkadıklarını belirten hacker grubu ise, onlara saldırdıkları durumda daha çok göz önüne (haklı olarak) çıkacağını, bu yüzden şu anda beklemede olduklarını belirtti.

Kilisenin bu olayı bu kadar gündeme taşımasının nedeni olarak bu takımın tahmini ise TV’de duyulmaları sonucu kilisenin takımın kilise için iyi bir gelir kaynağı olabileceğini düşünmesi. Ama bu konuda kendi takım arkadaşlarını uyaran üyeler, bunun bir tuzak olduğunu ve kilisenin çok geniş bir erişim alanına sahip olduğunu da ekledi.

Hackerler için söylenmiş sözler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Cinsel yaşamı sürdürmek zararlı mı ? MY PET SHOP Kış aylarında çocukları bekleyen tehlikeler İdrar Tahlili MAR-KA AMBALAJ Yeni MoH Oyuncuları Afganistan’a Götürüyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır