Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

HTC, Wallpaper Tasarım Ödülleri’ni destekliyor

Ana Sayfa » Teknoloji » HTC, Wallpaper Tasarım Ödülleri’ni destekliyor
HTC, Wallpaper Tasarım Ödülleri’ni destekliyor

HTC, dünyanın en önemli tasarım ve stil dergisi Wallpaper tarafından bu yıl 6. kez düzenlenen ‘Wallpaper* Tasarım Ödülleri”nin ana sponsoru oldu. Mimariden ürün tasarımına kadar hayatı birçok kategoride en çok kolaylaştıran ürün tasarımlarına imza atan yılın en başarılı tasarımcılarının ödüllendirildiği Wallpaper Tasarım Ödülleri ile ilgili Wallpaper Tasarım Ödülleri özel sayısı 14 Ocak 2010’da yayınlanacak. Wallpaper* Tasarım Ödülleri’nde bu yıl başvuruları İspanyol Yönetmen Pedro Almodóvar, Fransız moda tasarımcısı John Galliano, Belçikalı enstalasyon sanatçısı Carsten Höller, Amerikalı iç mimar Kelly Wearstler, İngiliz Medya Yöneticisi James Murdoch ve Amerikalı Mimar Steven Holl’den oluşan uluslararası jüri heyeti değerlendirecek.

‘Wallpaper* Tasarım Ödülleri” sponsorluğu, iç ve dış görünüm bakımından güzel tasarımlı cihazlar üretmeye odaklanan HTC’nin tasarıma verdiği önemi yansıtıyor. HTC’nin bu yaklaşımı Wallpaper*’ın bakış açısı ile mükemmel bir şekilde örtüşüyor.

HTC Corp. Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı John Wang, ‘Quietly brilliant (sessiz ama mükemmel) yaklaşımımız ile hayattaki en iyi şeylerin anlatılamayacağı, ancak deneyimle görülebileceği anlayışıyla mütevazı bir şekilde muhteşem şeyler yapıyoruz. Wallpaper Tasarım Ödülleri tasarıma gerçekten tutku duyan bizimle aynı anlayışa sahip kişilere ulaşmanın en iyi yolu” diye konuştu.

Wallpaper Yayın Direktörü Gord Ray, ‘Wallpaper Tasarım Ödülleri her yıl büyüyor ve daha iyi hale geliyor. Derginin kutlama sayısı her zaman heyecanla beklenir. Bu yıl tasarım ve inovasyona önem veren HTC’nin desteği ile Tasarım Ödülleri’ni dünya tasarım sahnesine çıkartacak mükemmel bir sinerji yakaladık” diye konuştu.

Wallpaper* Hakkında:

Wallpaper, dünyanın en önemli tasarım ve stil dergisidir. Mimariden arabalara, modadan geziye, iç mimariden mücevhere kadar geniş bir alanda okurların beğeniyle takip ettiği dergi bu alanda rakipsizliğini sürdürüyor. Dünya çapında 93 ülkede okurlarla buluşan Wallpaper*, dünyanın her yerinden seçkin tasarımcılara ulaşma başarısına sahip. Wallpaper’a göre dünya, tüketicilerin bir noktadan diğerine geçtikleri, fiziksel sınırları ve kültürel ayrımları kolayca aştıkları, bilinen veya henüz keşfedilmemiş markalarla flört ettikleri büyük bir pazar. Derginin her sayısında farklı bir tema işleniyor ve kapak tasarımı her ay farklı bir tasarımcı veya sanatçı tarafından sınırlı sayıda baskıyla hazırlanıyor. Dergide stilden uluslararası markalara kadar pek çok konu işleniyor.

HTC, Wallpaper Tasarım Ödülleri’ni destekliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Tandoğan Eczanesi İntel Chipsetleri Sağlık Bakanlığından domuz gribi alarmı CyberFoot 2011 nedir? Fullname Kontrolü Linux Kullanıcılarının Sayısı Nasıl Hesaplanır?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır