Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

iPad’in yenisi de yolda

Ana Sayfa » Teknoloji » iPad’in yenisi de yolda
iPad’in yenisi de yolda

Apple iPad’i daha yeni duyurdu ama bu sadece başlangıçmış: İşte yeni ve minik iPad’in detayları…

Eğer Apple’ın yeni ürünü iPad hoşunuza gittiyse size iyi bir haberimiz var; bu daha başlangıç… iPad’in yeni sürümleri şimdiden hazır. Üstelik sadece kağıt üzerinde bir proje halinde değil. Apple’dan gelen haberlere göre şu anda yeni iPad üretilmiş durumda ve bir grup beta kullanıcısı tarafından test ediliyor.

Yeni iPad’la ilgili ilk gelen bilgiler ebatları ile ilgili. Apple’dan sızan dedikodulara göre yeni iPad çok daha küçük olarak üretilmiş durumda. Cep boyutunda olan yeni iPad’in diğer bir önemli özelliği de SIM kartı desteği verecek olması. Böylece cebinizde taşıyabildiğiniz tablet bilgisayarınız ile arkadaşlarınızın cep telefonlarını aramanız mümkün olacak.

Üstelik Apple’dan gelen bilgiler, firmanın yeni nesil iPad ile ilgili daha farklı hedefleri olduğunu da gösteriyor. Sızan bilgilere göre Apple’ın tek hedefi daha çok iPad satmak değil, iPad ile birlikte kullanılacak yan ürünlerin satışları konusunda da umutları oldukça yüksek.

iPad’in yenisi de yolda - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Aysu Baceoğlu Resimleri TARZ-I KADİM Frenk Kimyonu Hotmail şifrelerine dikkat PARADİSE Intel’in 32nm işlemcileri rekorla geliyor: Core i5 670, SuperPi 1M dünya rekorunu kırdı

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır