Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kayseri-Ankara maçı oynanmayacak

Ana Sayfa » Haber » Kayseri-Ankara maçı oynanmayacak
Kayseri-Ankara maçı oynanmayacak

1234

Federasyonun 3 gün süre tanıdığı Ankaraspor, bu süre içinde satış işlemini gerçekleştiremediği için PFDK’ya sevk edilme tehlikesiyle karşı karşıya!..

Türkiye Futbol Federasyonu’nun, hisselerini üçüncü şahıslara devretmesi için 3 gün süre tanıdığı Ankaraspor, bu süre içinde satış işlemini gerçekleştiremediği için Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edilme tehlikesiyle karşı karşıya!..

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, geçtiğimiz pazar günü birleşme adımları atan Ankaraspor ve Ankaragücü kulüplerine ihtarname çekerek, ihlale neden olan kararların üç gün içerisinde ortadan kaldırılmasını istemişti. Ancak geçen süre içinde Ankaraspor, devir işlemlerini gerçekleştiremedi.

Ankaraspor’dan beklenen açıklama gelmeyince, gözler Futbol Federasyonu Hukuk Kurulu’na çevrildi. Hukuk Kurulu’nun bugün Ankaraspor’u tedbirli olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk etmesi bekleniyor. Bu durumda başkent ekibi, Cumartesi günü Kayserispor maçına çıkamayacak.

Bu arada Ankaraspor’un konuyu FIFA’ya götürmek için harekete geçtiği ve mavi-beyazlı kulübü FIFA’daki davada ünlü Fransız avukat Jean Luis Dupont’un savunacağı öğrenildi.

ntvspor

Kayseri-Ankara maçı oynanmayacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Güler Ticaret Hackerlar, Yanlışlıkla Kodu Microsoft’a Göndermiş Yeni nesil rulo yazıcı Uzmanların kıyamet senaryosu Türk`e ait bir başarı Astım hastalığı belirtileri nelerdir?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır