Kelebek Markası Korunuyor!

 “Kelebek” ve “Kelebek Script” birer markadır ve TPE tarafından adımıza kayıtlanmış idi. Bunları defalarca sizlere duyurduk. Herkes artık biliyor ve kabul ediyor. Kelebek bir markadır, bu marka İsmail Gül adına kayıtlıdır.

Kendini hala Kelebek Markasının bir yerinden tutabilirmiyim, nasıl rant eldebilirim rüyalarıyla oyalayan kendini bilmez kişilerle, hukuk mücadelemiz süremektedir. Sitelerle alakalı şikayetlerimiz bir bir cözümlenmekte, bazı site sahipleri ceza almakta ve cezaları infaz edilmektedir. Bu konuda yılmadan verdiğim sözü yerine getirmeye devam ediyorum. Sonunakadar da devam edeceğim. Kelebek ve Kelebek Script haklarını ihlal edenler hakkında suç duyurularımız devam etmektedir.

İlgili resimdede göreceğiniz gibi, yine kendini kelebek ve kelebek script konusunda zorlayan bazı bilgisiz, kural ve hukuk tanımaz insanlar mevcut, marka tescilimizi almamıza, savcılık makamlarına şikayet edilmelerine rağmen, sıkılmadan birçok kez, kelebek adı altında bizi taklit etmeye devam ettiler ve  kelebek ismiyle marka tescili yaptırmaya çalıştılar, çalışıyorlar.  Kelebek Final, Kelebek Chat gibi isimlerle almaya çalıştıkları Marka isimlerine hukuki müdahalelerimiz sonucu red kararları tarafımızdan hukuk çerçevesinde verdirildi.

Adli makamlara verdiğimiz şikayet dilekcelerimiz sürerken, hala yeni isimlerle önüne veya sonuna eklemelerle kelebek markasının bir köşesinden tutunmaya çalışan kişiler yinede gündemimizi işgal etmeye devam ediyor. Yine bir site sahibi önüne “isim soyad kelebek” yazarak, marka tescili yaptırmaya çalışmış ve tarafımızdan itiraz dilekçeleri TPE ye gönderilmiştir. Bu işin takipçisi olmaya devam edeceğiz.

Kelebek bir markadır. Kelebek Markası T.C Marka Kanunları ile  korunmaktadır. Kelebek ile alakalı Marka Haklarımıza tecavüz etmeye kalkanlarla hukuki yollardan her türlü girişimlerimizin takipçisi olduğumuzu birkez daha belirtmek isteriz.

Yorumlar

Bir cevap yazın