Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek Media

Kelebek Media

Yıllardır Kelebek Script ile KELEBEK IRC NETWORK`u üzerinde sohbet yapmaktayız. İyi günlerimiz kötü günlerimiz hep IRC üzerinde Kelebek Script ile yaşandı. Kavgalarımız ve barışmalarımız, aşklarımız ve ayrılıklarımızı Kelebek Script sayesinde edindik.    

Hatta şuan bile sürdürdüğümüz, dostum diye insanlara tanıştırdığımız, kalıcı dostluklarımızı bu sunucu üzerinde edindik ve hayatlarımıza monte ettik. Hala sürdürüyoruz bu dostluklarımızı. Kıyısından köşesinden birşekilde ulaşmaya çalışıyoruz onlara. Tabiki zaman içerisinde kaybolan dostluklarda olduğu gibi, yeni kazanilan taze dostluklarda edindik. Sonuçta güzel insanları, güzel dostlukları hep bir araya toplamaya çalıştık. Bunda kimi zaman başarılı kimi zaman başarısız olduk. Ancak bir gerçek varki kimse inkar edemez, KELEBEK Güzel insanların bir araya geldiği TÜRKİYE`nin ender arkadaşlık platformlarından biri oldu.    

Kelebek Script maziye baktığımızda bir sürü isimler almıştı. Yeni dönem ve internet sitelerinde yer alacak son isim, KELEBEK SCRIPT v.Media dir.

Sizler şanslısınız, çünkü Kelebek Script`i taklit edilen bir siteden kullanmıyorsunuz. Kelebek Script`i ilk elden temiz internet, temiz chat söylemiyle yoluna devam eden bizlerin elinden alıp kullanıyorsunuz. Kelebek Script`i bizler sizler için özel olarak tasarlayıp, kullanımınıza sunuyoruz. İlk sizler kullanıyorsunuz ve sonra tüm dünya kullanıyor. Sonrasında tüm internette taklitleri kullanılıyor.

Taklitler gerçeklerini yaşatırmış. Kelebek Script`lerin taklit edilmesinden korkmuyoruz. Çünkü Kelebek Script kullanıcısı Türkiye`nin en bilgili CHAT kullanıcısıdır. Orjinalini taklitinden ayırt edebilecek bilgiye sahiptir, Kelebek Script`e asıl değerini kesinlikle vereceklerdir bundan eminiz.

Biz kimmiyiz, bizler Türkiye`nin en güzel chat sohbet platformu IRC KELEBEK NETWORK Yönetimi ve KBSC takımıyız.
Ne diyoruz, BAZILARI BAKAR BAZILARI YAPAR. İşte bizler yapanlarız.    

Klavye Bilgisayar Script Coderleri (KBSC) tarafından kodlanmıştır. Kelebek script v.media versionumuzda Trojan, Virus, Açık Kod, Veri Gönderimi, vb. gibi sisteminize zarar verecekler hiç bir özellik ve yapı mevcut değildir. Kelebek script Marka Tescilli Bir Sohbet Programıdır. kelebek script’i bilgisayarınıza kayıt ederken kaynak kısmında www.kelebek.gen.tr ( yada KBSC www.klavyenet.com) adreslerinin varlığından emin olunuz. Kelebek Script’in Resmi Web Adresi, www.kelebekscript.com.tr ‘dir. KBSC yetkililerinin yada Kelebek Script tarafından önerilen sitelerin varlıgından emin olarak kelebek script’i indiriniz.. Kelebek Script’i indirirken emin olmadığınız durumlarda Kelebek Script’i download etmeyiniz ve www.kelebek.gen.tr veya kelebek script resmi sitesi harici hic bir adresden programı indirmeyiniz.
  
 KELEBEK SCRIPT v.Media mIRC Sohbet PROGRAMI‘nin TAKLIT adreslerden indirilmesi halinde, taklit KELEBEK SCRIPT ‘lerde olabilecek zararli yazılımlar sisteminize zarar verebilir, sohbet etme zevkinizi kesintiye uğratabilecektir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmanızı istemeyiz.
 
Kelebek Script v. Media defalarca, Nod32, Avast, Kaspersky, Norton Antivirus proramları ile taratılmış ve içeri tamamen bu programlarca doğrulanmıştır. Zamana bağlı olarak Kelebek Script değişen antivirus yazılım içerikleri nedeniyle günlük ve düzenli olarak içeriğinin denetlenmesine KBSC birimi tarafımdan devam edilmektedir.
 
Kelebek Script’i ve Chat Sohbet Sunucularımızı çekinmeden, ailenize, sevdiklerinize, arkadaşlarınıza önerebilirsiniz. Düşüncelerinizi ve yeni versionlarımızda olmasını istediğiniz özellikleri bizlerle paylaşabilirsiniz.
 

Kelebek Media - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Kelebek Script v.Media

Kelebek Script v.Media 20 Ocak 2009

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Statik Ip Nedir ve Statik Ip adresi nerelerde kullanılır? ABD İran’ı kesin olarak vuracak! Kelebek Vhost Nedir? AÇLIĞIN RESMİ Kelebek Script v.Türkçe Gut artriti

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır