Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek v. Sohbet

Ana Sayfa » Kelebek Script » Kelebek v. Sohbet

Kelebek v. Sohbet 10 Nisan 2010 Okunma 0 Yorum

Kelebek Sohbet
Kelebek Sohbet[ Kelebek Script indirmek için: Kelebek v.Sohbet ] Kelebek Script`in en geniş kapsamlı versiyonlarından biri olan Kelebek Sohbet, birçok kişinin tercihi durumunda.

Kelebek Script 27 Ocak 2010 Okunma 1 Yorum

Kelebek Sohbet
Kelebek Sohbetkelebek sohbet Kelebek Script v.Sohbet versiyonu resmi download adresleri  www.kelebek.gen.tr ve www.kelebeksohbet.com `dur.  Taklit sitelerden program indirimleri hiç bir şekilde sorumluluğumuzda değildir.

Kelebek v. Sohbet 27 Temmuz 2009 Okunma 0 Yorum

Kelebek Script® v.Sohbet Belgerim Menü Özelliği Tanıtımı
Kelebek Script® v.Sohbet Belgerim Menü Özelliği Tanıtımı kolayerisim-belgelerim Kolay Ulaşım Menü seçeneğinde mevcut bulunan Belgelerim özelliği bilgisayarınızın Belgelerim klasörüne girmesini sağlar. Böylece mIRC Scriptinizi kapatmadan belgelerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Kelebek Script 27 Temmuz 2009 Okunma 0 Yorum

Kelebek Script® v.Sohbet Arkadaş+ Sistem Menüsü Tanıtımı
Kelebek Script® v.Sohbet Arkadaş+ Sistem Menüsü TanıtımıKelebek v.Sohbet mIRC Scriptte yer alan Arkadaş+ Sistem menü özelliğini bu konuda sizlere açıklamaya çalışacağım. Kolay Ulaşım Menü panelinde yer alan Arkadaş+ Sistem’i sunucuda arkadaşınız olan kişileri ekleyip onlar hakkında bilgi edinmenizi sağlar.Örneğin nick listesine eklediğiniz kişilere korumalarınız tarafından...

Kelebek v. Sohbet 27 Temmuz 2009 Okunma 0 Yorum

Kelebek Script® v.Sohbet Yardım Menüsü Tanıtımı
Kelebek Script® v.Sohbet Yardım Menüsü Tanıtımı Kelebek Script Yardim Menusu Kolay Ulaşım menü de yer alan diğer bir özellik de Yardım Menüsü ‘dür.Yardım Menüsü butonuna tıklandığında karşınıza aşağıdaki gibi yeni bir pencere açılacaktır.

Kelebek v. Sohbet 27 Temmuz 2009 Okunma 0 Yorum

Kelebek Script® v.Sohbet Genel Ayarlar Menü Tanıtımı
Kelebek Script® v.Sohbet Genel Ayarlar Menü TanıtımıGenel Ayarlar Menüsü Genel ayarlar menüsü, kelebek script v.sohbet de en üstte duran ayarlar linkinden yapılabilir. Ayrıca, kolay ulaşım menüsündede bulununan genel ayarlar menüsü sürekli işimize yarayan bir ayar alanıdır.
Diğer Sayfalar : 123

POPÜLER İÇERİKLERSitemizdeki en popüler içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Kelebek Script® v.eLite “Windows Tipi Başlat Menüsü” Özelliği Otomobilde internet dönemi başlıyor 4G Nedir Benim o Dostum Alıç Ağacı Kekik (Thymus Serpyllum)

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır