Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kemal Doğulu Bu Kez “Ters Köşe”ye Yatıracak!

Ana Sayfa » Magazin » Kemal Doğulu Bu Kez “Ters Köşe”ye Yatıracak!
Kemal Doğulu Bu Kez “Ters Köşe”ye Yatıracak!

Pekçok Ünlü İsme Gerçekleştirdiği İmaj Çalışmalarının Yanı Sıra Şarkılarıyla da Büyük Beğeni Toplayan Kemal Doğulu, Yeni Albümü için Geri Sayımda. Doğulu, Yeni Albümü için Genç Yetenek Sıla’dan Bir Şarkı Aldı.

Sıla’dan sözleri özel bir şarkı

Şarkı seçimlerinde titiz bir yol izleyen Kemal Doğulu’ya bu albümünde pop müziğin genç yeteneklerinden Sıla da destek oldu. Kemal Doğulu’ya özel şarkı sözü yazan Sıla, merakla beklenen eserin müziğini de Efe Bahadır ile birlikte yaptı.

“Ters Köşe” isimli albümün prodüktörlüğünü üstlenen isimler ise Hande Yener ve Alper Narman.. Müzik dünyasında devrim yaratan şarkılara imza atan Hande Yener ve Alper Narman sadece prodüktörlük yapmakla kalmayıp, Kemal Doğulu için söz ve müziklere de imza attılar. 10 şarkıdan oluşan ilk büyük albümü için Kemal Doğulu, “Bugüne kadar benden dinlediğiniz şarkılar kadar güzel olsun istedim. Hande Yener, Alper Narman, Ertuğ ve Sıla gibi başarılı müzisyenler ile iddialı bir repertuvar hazırladık. Bu albümde, kafanızdaki Kemal Doğulu’nun bazen sizi yanıltabileceğini göreceksiniz.” diyor.

Kemal Doğulu Bu Kez “Ters Köşe”ye Yatıracak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

İlk fotoğraf ..

İlk fotoğraf .. 30 Haziran 2013

Ağabeyiyle Evlendi

Ağabeyiyle Evlendi 19 Haziran 2013

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Saçkıran hastalığı hakında Can sıkıntısı öldürüyor! Kelebek Media Türkiye, rüzgar enerjisinde Avrupa’da 13. sıraya yükseldi PES 2014 ile yeni bir dönemin başlıyor Kanarım ne Güzel

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır