Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kıraç Neden Korkuyor?

Ana Sayfa » Haber » Kıraç Neden Korkuyor?
Kıraç Neden Korkuyor?

Kanal D’de Okan Bayülgen‘in Medya Kralı programına konuk olan Müzisyen Kıraç, bir soru üzerine bazı korkularından bahsetti.

Kıraç, “Korkuyorum, dünyadan korkuyorum açıkçası. Dünyanın galiba, biz insanlar olarak, bu dönemin insanları, sonunu getirdik diyorum ben. Her an bekliyorum açıkçası, bir kıyamet senaryosu ama bence sonu geldi bizim için” ifadesini kullanarak 2012’de kıyamet kopacağı söylentilerine bir savaş çıkabileceği şeklinde bir yorumda bulundu.

BERBAT BiR FiLM

Bu arada ‘2012’ filmini izlediğini anlatan Okan Bayülgen, “Çok berbat, madara bir iş yani gerçekten. 2010 genel mevzusu üzerine ancak bu kadar berbat bir film yapılabilir” diyerek efektlerin güzel olduğunu ama genel anlamda kötü bir film olduğunu ifade etti.

KıYAMETi iNSANLAR KOPARACAK

Programın konukların Mazhar Alanson ise 2010 senaryoları için “Ben kıyametin atomla olacağına, insanın kendi eliyle olacağına inanıyorum. Yani yıldız falan taş çarpacak falan geçiniz. Bir tanesi basacak düğmeye hepsi basacak. Haydi güle güle” şeklinde konuştu.

Kıraç Neden Korkuyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Sevdiğim insanla yaşlanmak temel ingilterede İLETİŞİM SANATLARI Aynanın icadı Hani asker ölmez diyorlardı Vücudumuzdaki İlginç Sistem

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır