Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Knight Onlineda kaos var!

Ana Sayfa » Haber » Knight Onlineda kaos var!
Knight Onlineda kaos var!

Knight Online Türkiye?de çok tutulan bir oyun hatta ülkemizde şimdiye dek en çok oynanan MMOPRG. Sizce neden? Türk kullanıcılarının katkılarından memnun musunuz?
Kesinlikle! Kendini adamış ekibimiz ve oyun tutkunlarımız sayesinde Knight Online bu büyük başarıya imza atmış bulunuyor. Ayrıca bu destek sayesinde, bu heyecan verici güncellemeleri sunma fırsatına sahip oluyoruz. Bu doğrultuda oyun içi bir eşya olarak Türk bayrağını da ekliyor ve hayranlarımız için yeni etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz.

Ben ve ekibin geri kalanı herkesin büyük bir keyif alacağı bu özellikleri sunmayı iple çekiyoruz ve Türk oyuncularımızın gösterdiği ilgiden dolayı büyük bir heyecan duyuyoruz. Oyunu biz yapıyor olabiliriz ama onun büyük olmasını sağlayan sizlersiniz.

Siz de MMORPG bağımlısı mısınız? Eskiden hangi oyunları oynardınız, şimdi neleri oynuyorsunuz?
MMO oyunlar ortaya çıktığı andan bu yana MMO oynadığımı söyleyebilirim. On üç yıl kadar önce Ultima Online ve Everquest ile başlamıştım ve o günden beri çıkan her önemli ürünü alır ve oynarım. O sıralar aynı anda iki ya da üç oyunu birden oynayan biri olarak bilinirdim! İlk ay inanılmaz bir tutkuyla oynar ve seviye atlamak, eşya kazanmak ve oyunun tüm ayrıntılarını öğrenmek dışında neredeyse başka hiçbir şey yapmazdım. Ama ben en azından bu alanda araştırma yaptığımdan bir mazeretim var diyebilirim. Şu anda fena halde Runes of Magic?e kendimi kaptırmış durumdayım, ekibimiz burada muhteşem bir iş çıkararak kolayca öğrenilen küçük yenilikler yaptı ve ben şimdi seviye ikiye geçmek için elimden geleni yapıyorum!

Knight Onlineda kaos var! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Miraç Kandili kutlandı

Miraç Kandili kutlandı 06 Haziran 2013

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi DEMİRTAŞTAN SÜPÜRGECİLİK LTD. ŞTİ. Maden Kazaları ve Meslek Hastalıklarının Azaltılması Binbir Gece Masalları Tifo Can sıkıntısı öldürüyor! Hülya’yı Ti’ye Aldı

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır