Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mısralardır seni anlatan

Ana Sayfa » Aşk ve Sevgi » Mısralardır seni anlatan
Mısralardır seni anlatan
kim koyuyor sabah’ın bu saatinde aklıma seni.? anlamsız mürekkep lekeleri olup, düşmek zorunda mısın mısralarıma.? adının geçtiği satırlarda, acı var, sancı var. sen, zaten, ellerimi tutmaya aciz. ben bir gemi misali süzülürken senin sularında, yanaşabileceğim tek bir liman bile göstermedin bana. hayatımda hep bana o limandan el sallayan oldun, kıyıya çıkmam için kalbini açmadın, yolumdan çekildin. ben, çaresiz, girerken senin kara sularına, okyanusunun derinliğinde boğulabileceğimi söylemedin bana. herkesin biraz faili olduğu, meçhul bir cinayet’im artık. yürüdüğüm bütün yollar, dinlediğim bütün şarkılar, sana çıkıyor sanki.

unutursun diyorlar bana, sanki seni içimden söküp atmak böylesine kolaymış gibi.. unutmak. evet, kendimi unutursam, seni de unuturum bir gün, belki, haklılar. şizofren aşkının yorgunluğunu, taşıyamayabilir ayaklarım. daha beni soracak olursan, yokluğunla başım dertte sevgilim, bir türlü anlaşamıyoruz. havadan nem kaparım biliyorsun, yağmurlar da düşman sen gittiğinden beri bana. ilkbaharım, yazım, üşüyorum. hastayım.. bilirsin, grip belasıyla da başım dertte, tam geçti derken yine tekrarlıyor. aynı senin acın gibi. tam unuttum derken, yine..

gittiğinden beri susuyorum, kendime biriktiriyorum kelimelerimi. boğazımı düğümlemesine izin veriyorum. susarak yaşıyorum acını. sen işitmeyeceksen, konuşmamın da bir anlamı yok, duyulmasın sesim, istemiyorum. bu şehir eksik gittiğinden beri, yoksun. ya ben fazlayım buraya, ya sen eksik..

keskin bir yalnızlık dolaşıyor damarlarımda. canımı yakıyor. adını anmasınlar, seni sormasınlar diye yalandan gülümsüyorum dışarıda olduğum zaman. sensizliği de paylaşamam kimseyle, senin gibi, bilirsin. gülüşlerim, karanlık dehlizdeki kırık cam parçalarının donukluğunda yankılanıyor sanki, kısa ve net. ardından her şey yine yeni yeniden eskisi gibi. kırık, acı, donuk.. aklıma gelişini seveyim be, ne de güzel darmaduman ediyorsun beni.! kulaklığımı takıp yoluma devam ediyorum

en fazla gözlerimde ölürsün…
gözlerimi kaparım gözlerime gömülürsün…

Mısralardır seni anlatan - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Aşkta 99 Öğüt

Aşkta 99 Öğüt 31 Mayıs 2013

Sevgi nedir

Sevgi nedir 31 Mayıs 2013

Aşk nedir?

Aşk nedir? 31 Mayıs 2013

Kelimelerim ağlıyor

Kelimelerim ağlıyor 09 Kasım 2011

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Alias Kullanımı Kayseri-Ankara maçı oynanmayacak Seveceğiniz kişiyi çünküsüz sevin Akasya İlişkimin Tadını Çıkarıyorum Suyun 7 harikası

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır