Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

MSN Web Cam Açılmıyor

Ana Sayfa » internet » MSN Web Cam Açılmıyor
MSN Web Cam Açılmıyor

Ses ve Görüntü Kurulumunu şu anda çalıştıramıyoruz,
Evet bazı arkadaşlar msn den görüntülü sohbet etmek istediklerinde bu sorunla karşılaşmaya başladılar, buda tabiki msn güncellemelerinden sonra oldu şimdi herkes bunun nedenini ve çaresini aramakta nedeni belli MSN Güncellemeleri peki çaresi nedir.

Bunu sizler için inceledik ve sorunun çok basit bir nedenden dolayı olduğunu bulduk hiç boşuna MSN yi kaldırıp kurmakla uğraşmayın Şimdi bu sorunun çözümünü açıklıyoruz.

İlk önce unutmadan açık olan MSN varsa muhakak kapatın,

Sonra, Bilgisayarımdan Windowsun bulunduğu sürücüye gelelim bu genelde C: sürücüsüdür, burdan Program Files klasörüne gelelim burda MSN nin bulunduğu klasörü seçiyoruz buda genelde MSN Messenger veya Live MSN dir, açtığımız klasörün içerisinden MSN açma programına sağ tıklıyoruz (msnmsgr) özellikleri seçiyoruz açılan pencereden üstte uyumluluk seçeneğini seçiyoruz Uyumluluk modundaki kutucuğu tıklıyoruz ve ordan Windows 98 / Windows Me işaretliyoruz ve tamam diyerek çıkıyoruz.

MSN nin Web Cam işini hallettik şimdi ufak bir şey kaldı MSN yi açıyoruz ve MSN kendini onarma işini yapıyor burda iptale felan basmayın bekleyin onarma işi bitince MSN niz açılacak ve artık Web Cam açarak görüşmelerinizi yapabilirsiniz

MSN Web Cam Açılmıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Fuchs ft. Sansar – Öldü Sanma Veled RTÜK Dizi İşine El Attı Milletin Ağzı Yandı Yolunacak kaz İPEK TEKSTİL LTD ŞTİ

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır