Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

NASA’dan sanal astronotluk oyunu; İndirin!

Ana Sayfa » Oyunlar » Online Oyunlar. » NASA’dan sanal astronotluk oyunu; İndirin!
NASA’dan sanal astronotluk oyunu; İndirin!
moongame

moongame

NASA’nın oyun dünyasına hediye ettiği yeni Moonbase Alpha, Ay üzerindeki hayatı, düşük yer çekimini simüle ediyor. Multiplayer desteği de olan oyun ücretsiz. Bir zamanlar astronot olmayı hayal edenlerdenseniz, bu oyun tam size göre.

Moonbase Alpha, birinci veya üçüncü kişi gözünden oynanabiliyor (FPS veya TPS seçimini yapmak size kalmış). Simülayson, Ay’ın güney kutbunda kurulu üste geçiyor. Oyun, NASA astronotlarının karşılaştıkları gerçek durumları oyuncuların da tecrübe etmesini amaçlıyor.

Materyalleri işlemek için güneş enerjisiyle çalışan bir yapı oluşturmayı başaran takımınıza, göreve devam ederken sizin yardım etmeniz gerekiyor. Bir keşif yolculuğundan döndüğünüzde bakıyorsunuz ki dev bir meteor taşı yerleşiminize çarpmış ve takımınızın yaşamını sürdürmesi için gereken işlevlerini yok etmiş. Bundan sonra yerleşimi önceki görkemli haline getirmek size kalıyor. Bunun için ise gerçek NASA donanımını kullanıyorsunuz.

Sistem gereksinimleri ve indirme linki burada…

Görevi bitirdiğiniz süreye, verdiğiniz kararlarların doğruluğuna göre size bir puan veriliyor. Oyun daha çok Multiplayer olarak oynamaya yönelik ama tek başınıza oynamanız da mümkün.

‘Yarış’ türü oyunda 25 dakika içinde oksijen üretimini tekrar çalışır hale getirmeniz gerekiyor. ‘Freeplay’ modunda ise herhangi bir süre kısıtlaması yok, ve başarısız olmanız mümkün değil. Bu modda size herhangi bir puan verilmiyor, dolayısıyla çevrimiçi skor listenize adınız geçmiyor.

Oyunun sistem gereksinimleri ise şöyle: Minimum 2.0GHz işlemci, Windows XP SP3 ve üzeri (oyun Mac ve Linux’da çalışmıyor), 2GB hafıza ve en az nVidia 7000 veya ATI Radeon X1900 serisi grafik kartı. Ayrıca oyun sabit diskinizde 2GB’lik bir yer kaplıyor.

Oyunu indirmek için ise Steam web sitesini ziyaret etmeniz ve Steam uygulamasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı yükledikten sonra ‘Store’ bölümü içersinden arama işlevini kullanarak ‘Moonbase Alpha’ terimini aratabilir ve oyunu yükleyebilirsiniz.

Kaynak: veteknoloji

NASA’dan sanal astronotluk oyunu; İndirin! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

The Darkness II

The Darkness II 27 Haziran 2013

Remember Me

Remember Me 15 Haziran 2013

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Yeni Şifa Eczanesi Mutluluğun Çok Beklentiz az olsun Kansere İyİ gelen bİtkİler BEYAZ EV Erkekleri de Yetiştiren Kadınlar! ilk windosun hikayesi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır