Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Okan Bayülgen, Haiti’ye Desteğe Çağırdı

Ana Sayfa » Haber » Okan Bayülgen, Haiti’ye Desteğe Çağırdı
Okan Bayülgen, Haiti’ye Desteğe Çağırdı

Kanal D’deki Medya Kralı programında, Haiti depremini gündeme getiren Bayülgen, istanbul’da da yaşanması muhtemel depreme atıfta bulunarak Haiti’deki depreme ‘banane’ denmesinin saçma, üzücü ve salakça bir durum olduğunu vurguladı.

Okan Bayülgen, aynı durumu yaşadığımızda bizim de herkesten yardım istemek zorunda kalacağımıza dikkat çekti ve insanları, Haiti’ye yardım ile ilgili ekranlarda yer alan kampanyalara duyarlı olmaya davet etti.

Bayülgen, halkın zaten duyarlılık gösterdiğini belirterek “Bu konuda hakikaten baba kampanyalar yapmak lazım. 5 lira-10 lira değil. Hakikaten mühim paraların gönderilmesi lazım… Parası olan adamların parasını almak lazım. Herşeyi halka mesaj attırmak bana artık yetmiyor. Bu projeler bana yeterli gelmiyor” ifadesini kullandı.

UNıCEF’E ULAŞAMADıK

Konuyu ekrana taşımak için UNıCEF’ten yetkililere ulaşmaya çalıştıklarını ancak ne telefon ne de mail yoluyla ulaşamadıklarını anlatan Okan Bayülgenin sözleri üzerine programın sonunlarına doğru UNıCEF’ten telefon geldiği bilgisi verildi. Bayülgen, kendileriyle temasa geçerek konuyu gelecek programlarda ele alacaklarını belirtti.

Okan Bayülgen, Haiti’ye Desteğe Çağırdı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Çiriş otu (sarı zambak) Segrek Destanı İnternet şifresini paylaşana kötü haber Ayrılık sinsice gelir KILIÇ MATBAA Sevgi Işığı

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz Kelebek IRCd ve Kelebek Script ile ilgili her türlü yardımı HELPDESK alanından alabilrsiniz.

Kelebek mIRC Script Sohbet Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır