Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Oğlak Burcu: 17 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumu

Ana Sayfa » Astroloji » Oğlak Burcu: 17 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumu
Oğlak Burcu: 17 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumu

Oğlak burcu 17 Şubat 2011 gününde günlük burç yorumu şöyle.

Hürriyet Gazetesi (17 Şubat 2011)

Bugün daha uyumlu ve rahat olacaksınız. Düşünceleriniz ve fikirleriniz öne çıkacaktır. DeğIşik konularda bilgilenmek ve eğitilmek isteyebiliriniz, pratik yönleriniz ortaya çıkacaktır. İşlerinizde ve genel yaşamınızda bu yönü rahatlıkla kullanmanız yararınıza olacak. Bu dönemde kendinize vakit ayıramamaktan şikayetçi olacaksınız. Ama bunun değdiğini görmek sizi sevindirecek. Maddi yöndeki gelişmeler bazılarınızın yaşam düzeyini yükseltecektir.

Milliyet Gazetesi  (17 Şubat 2011)

Artık ortaklıkların getirdiği sorunlar sizi meşgul ediyor. Parasal paylaşımlarınızda tek başına karar almanız zorlaşmakta. Başkalarının desteğine ihtiyaç duyarken, işbirliği içinde olmalısınız. Aynı zamanda borç alacak konularının getirdiği sorunlar öne çıkacaktır. Kendi kaynaklarınızı korumakta zorlanabilirsiniz. Duygusal huzursuzluklarınız artacaktır.

Vatan Gazetesi  (17 Şubat 2011)

İşinizdeki performansınızla rakiplerinizi ekarte ediyorsunuz. Aşk hayatında ani değişiklikler yaşamanız sizi karşı cinse güvensiz gösteriyor. Sağlık sorunlarınız için doktora gidin. Dostlarınızı iyi seçmelisiniz.

Aşk Yaşamı  (17 Şubat 2011)

Onun çabalarına yanıt vermenizi istiyor. Bugün yine çabaları karşılıksız kalabilir. Ama buna fırsat vermemeniz ilişkiniz için hayırlı olur. Her şeyi boş vermiş gibi görünüyorsunuz. Küçük bir değişiklik için bile en ufak bir çaba harcamıyorsunuz.

turk.net  (17 Şubat 2011)

Akşam saatlerinde hareketlilik yaşamanız muhtemel. Olumsuz havanızın dağılması için iyi bir fırsat olabilir. Çok özlediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilir, uzun uzun sohbet edebilirsiniz. Çevrenizde çok güçlü biri olarak tanınmanıza rağmen zaman zaman yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Bugün sizi yine öyle bir gün bekliyor. Küçük sorunları büyütme eğiliminiz ağır basabilir.

İş Yaşamı  (17 Şubat 2011)

Sadece deneyimin yeterli olmadığının siz de farkındasınız. Bugün yeniliklerle tanışmak için iyi bir gün gibi görünüyor. İş deneyiminiz herkesçe takdir ediliyor, ama yenilikleri yeterince takip etmemeniz sizin aleyhinize olabilir.

Takvim Gazetesi  (17 Şubat 2011)

Bugün sevgi ve aşk gezegeni birleşiyor. Merkür ve Venüs, sizin de bugün aşka sıcak bakacağınıza dikkat çekiyor. Çekici, hoş alımlı, eğlenceli biri olarak insanların karşısına çıkacaksınız. Kalbi boş olanlara müjde!

Güneş Gazetesi  (17 Şubat 2011)

Özel hayatınızla ilgili içinizde yaşadığınız ve açığa çıkarmadığınız bir problem, kendinize sakladıkça takıntı haline geliyor. Partnerinizin de problemi bilmesinde yarar olacak. Bu ortaklık sizi rahatlatabilir. Bir iki gündür sinirleriniz biraz gergin. Bu gerginlik size yanlış işler yaptırabilir.

Para Durumu  (17 Şubat 2011)

Dikkatli para harcamaya çalışıyorsunuz, fakat kolay olmuyor. Aile içindeki harcamaların denetimi kırılmalara yol açabiliyor. Umut bağladığınız bazı para kaynakları, bugünlerde hareketlenebilir.

Dikkat  (17 Şubat 2011)

Bugün bu konuda tatsız bir konuşma olabilir. Yine de kırıcı olmaktan kaçınmalısınız. Bir yakınınıza sürekli akıl verme isteğiniz onu sıkıyor. Onun da bir yetişkin olduğunu fark etmeniz gerekiyor.

Oğlak Burcu: 17 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Başak Burcu

Başak Burcu 31 Mayıs 2013

Aslan Burcu

Aslan Burcu 31 Mayıs 2013

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 31 Mayıs 2013

İkizler Burcu

İkizler Burcu 31 Mayıs 2013

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi DEMİRTAŞTAN SÜPÜRGECİLİK LTD. ŞTİ. Maden Kazaları ve Meslek Hastalıklarının Azaltılması Binbir Gece Masalları Tifo Can sıkıntısı öldürüyor! Hülya’yı Ti’ye Aldı

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır