Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sony’den iPad yorumu!

Ana Sayfa » Teknoloji » Sony’den iPad yorumu!
Sony’den iPad yorumu!

Sony’nin iddiası: iPad PSP’nin işine gelir!

Apple’ın tableti iPad tartışmaların odağından düşmüyor: Bakın Sony bu duruma nasıl bakıyor?

Apple yeni bombası iPad ile teknoloji dünyasını ikiye böldü. Bir kısmı iPad’in son derece başarılı bir cihaz olduğunu düşünürken, diğer bir kısmı ise iPad’in eksiklerle dolu ve piyasa çıkmasının büyük bir hata olduğuna inanıyor. Fakat işin içinde Steve Jobs olduğu için özellikle de diğer firmaların iPad’i göz ardı etmesi hiç de kolay değil. Bırakın Apple’ın en büyük rakibi Microsoft’u, iPad yüzünden oyun dünyası bile alarma geçti.

iPad’i yakından inceleyen oyun dünyasının devleri de kendi açılarından durumu değerlendiriyorlar. Örneğin Nintendo’dan Satoru Iwata, iPad’i inceledikten sonra kendileri için bir rakip olmadığını, iPad’i oyun konsolu olarak yetersiz bulduğunu açıkladı.

Diğer yandan Sony de iPad’e yakın ilgi gösterdi ve yakından inceledi. Nintendo gibi Sony de iPad’in bir oyun konsolu olarak yeterli olmadığına inanıyor ama iPad’in piyasada olmasından dolayı da memnuniyetini gizleyemiyor. Çünkü Sony’den John Koller oyun severlerin iPad’i denedikten sonra daha başarılı bir taşınabilir oyun konsolu arayacaklarını ve bu sayedede PSP’nin satışlarını artacağını iddia ediyor.

Sony’den iPad yorumu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Duman Bunları Biliyor musunuz: Vücudumuzdaki İlginç Sistem Internet Ne Kadar Güvenli? Mehmet Akif Ersoy-Fatih Kürsüsünde ESKİCİ.. Say ki..

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır