Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tam 4 Saat Bedava Konuşma

Ana Sayfa » Teknoloji » Tam 4 Saat Bedava Konuşma
Tam 4 Saat Bedava Konuşma

Türk Telekom’dan Yeni Yılda, Şehir İçi ve Şehirler Arası Tam 4 Saat Konuşma Bedava.

Türk Telekom Yılbaşında Tam 4 Saat bedava Konuşturuyor!
Türk Telekom yeniyıl sevincini destekliyor, yılbaşında şehir içi ve şehirlerarası aramalarda tam 4 saat konuşma hediye ediyor!

Bu yıl Türk Telekom, 31 Aralık 2009 saat 18:00?den 1 Ocak 2010 23:59?a kadar, şehiriçi ve şehirlerarası olmak üzere koşulsuz, şartsız tam 4 saat konuşma hediye ediyor.
Tüm gerçek ve tüzel Türk Telekom müşterilerini kapsayan kampanya, 31.12.2009 saat 18.00?den 01.01.2010 saat 23.59?a kadar sürecek. Aboneler, şebeke içi (şehiriçi ve şehirlerarası) yönlere toplam 4 saat (240 dakika) ücretsiz görüşme yapabilecekler. Üstelik kampanyadan faydalanmak için herhangi bir şart veya başvuru koşulu da aranmayacak. Kısacası 1 Ocak 2010 saat 23:59:59?e kadar eşi dostu aramak, bedava saatleri kullanmak gerekecek. Bu tarihe kadar kullanılmayan dakikalar geçersiz olacağından, haydi telefon başına Türkiye!

Tam 4 Saat Bedava Konuşma - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Motorola Android’e Doymuyor fokurtu cafe osmanlı nargile ve türkü evi Elektrik çarpması iPad büyük bir hayal kirikliği mi? Kış aylarında cildimize nasıl bakalım? Vhost Hizmeti

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır