Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tülin Şahin Bu Sezon Rengarenk

Ana Sayfa » Magazin » Tülin Şahin Bu Sezon Rengarenk
Tülin Şahin Bu Sezon Rengarenk

Kadınlarla makyaj sırlarını paylaşan Tülin Şahin, bu sezon göz makyajında metalik renklerden mat renklere kadar tüm renklerin kullanılacağını söyledi.

Süper Model Tülin Şahin‘in katılımıyla “Tülin Şahin İle Renkli Sohbetler” etkinliği, 26 Aralık 2009 Cumartesi günü Cevahir Alışveriş Merkezi Flormar mağazasında gerçekleşti.

Aktivitede, Tülin Şahin katılımcılarla, makyaj tüyoları ve sezon renklerine yönelik birçok bilgi paylaştı.

Türk kadınlarının yaptığı makyaj hataları ve doğru makyaj konusunda birbirinden farklı ve çarpıcı açıklamalarda bulunan Tülin Şahin, bu sezon göz makyajında metalik renklerden mat renklere kadar tüm renklerin biarada kullanılacağını vurguladı. Tülin Şahin 2010’a girerken Yılbaşı makyajı konusunda da konuklara tüyolar verdi.

Tülin Şahin ayrıca, katılımcıların kişisel zevklerine göre önerilerde bulunurken, gelen soruları yanıtladı. Etkinliğe katılan kadınlar, Tülin Şahin‘in önerilerini Flormar mağazasında yer alan ürünlerle deneme imkanı yakaladılar. Flormar’ın yeni yıl kampanyaları ve birbirinden farklı süprizleri de katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Tülin Şahin Bu Sezon Rengarenk - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

İlk fotoğraf ..

İlk fotoğraf .. 30 Haziran 2013

Ağabeyiyle Evlendi

Ağabeyiyle Evlendi 19 Haziran 2013

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Away Addonu Bilim adamları en çok kansere çare arıyor ŞAİRLER AĞLAMAZ DELİKANLI Meslek Liseleri Nereye gidiyor? SEN YÜRÜRSÜN RÜZGAR YÜRÜR

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır