Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tunçmatik’ten Tasarım Ödüllü Ups!

Ana Sayfa » Teknoloji » Tunçmatik’ten Tasarım Ödüllü Ups!
Tunçmatik’ten Tasarım Ödüllü Ups!

Tunçmatik’in tasarım ödüllü UPS’i, teknik özellikleriyle de dikkat çekiyor. İşte farklı bir UPS…

Tasarımın her geçen gün daha da önem kazandığı günümüzde bilgisayar kullanıcıları artık, ihtiyaçlarını karşılamaları dışında kullandıkları cihazların göz zevklerine de hitap etmelerini bekliyor.

Güç elektroniği markası Tunçmatik tarafından üretilen Digitech Pro, yumuşatılmış köşe hatları, ideal boyutu ve cihaz üzerinde yukarıya bakacak şekilde yer alan dijital ekranı ile yenilikçi bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Digitech Pro, geçtiğimiz yıl Monte Carlo’da gerçekleştirilen, birçok IT ve tüketici elektroniği yöneticisinin bir araya geldiği Distree XXL etkinliğinde en iyi tasarım ödülüne layık görülmüştü.

Digitech Pro etkileyici tasarımının yanı sıra birçok teknik özelliği de barındırıyor. Kullanım kolaylığı sağlamak amacı ile cihazın üst kısmına yerleştirilmiş dijital ekrandan giriş/çıkış voltajı, yük seviyesi, akü seviyesi ve aşırı yük gibi birçok bilgiyi takip etmek mümkün. Digitech Pro aynı zamanda bir voltaj regülatörü olarak da görev yapıyor. Oluşabilecek yüksek ya da düşük voltajı uygun seviyeye getirerek bağlı cihazların bu değişimlerden zarar görmesini engelliyor. Ayrıca düşük ve yüksek voltaj koruması ile şebekeden gelebilecek darbe gerilimlerine karşı da data hattınızı, telefon hattınızı ve modeminizi koruma altına alıyor. Yani Digitech Pro ile kullandığınız tüm cihazlar güven altında…

Digitech Pro, şarj süresini %50 azaltan hızlı şarjörü sayesinde de özellikle elektrik kesintilerinin sık yaşandığı bölgelerde güvenli ve kesintisiz bir işletmeye olanak sağlıyor.

Ek olarak Digitech Pro ile verilen Windows, Linux veya Mac uyumlu yazılım CD’si ile UPS’inizi izleyebilir, hatta şebeke kesildiğinde nasıl davranacağını programlayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için www.tuncmatik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Tunçmatik’ten Tasarım Ödüllü Ups! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Facebook çökecek mi? Dondurmadaki süt ‘Verem’ ediyor CS 1.6 Admin Komutlari Kelebek Script v.Türkçe Kalpten Sızıntılar Dünyanın en uzun treni

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır