Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Türkan Şoray’dan Sevişme Sahnelerine Destek

Ana Sayfa » Magazin » Türkan Şoray’dan Sevişme Sahnelerine Destek
Türkan Şoray’dan Sevişme Sahnelerine Destek

NTV’de ekrana gelen Hakkı Devrim ile Mirgün Cabas‘ın birlikte yer aldığı Günlerin Getirdiği programının konuğu Türk Sineması’nın sultanı Türkan Şoray idi.

Türkan Şoray kanunlarını hatırlatan Mirgün Cabaş, bugün sevişme sahneleri üzerindeki baskılara değindi ve “Eskiden daha mı rahattı Türk Sineması, oyuncular bu konuda?” sorusunu yöneltti.

Her olayı dönemin koşulları içinde değerlendirmek gerektiğini ifade eden Türkan Şoray, o günlerden bu günlere Türk toplumunun ciddi şekilde değişim geçirdiğine vurgu yaptı.

Bugün Türk Sineması’nda yaşanan değişime değinen Şoray, “Şimdi gerçek insan, gerçek kadın. Ayağı yere basan iyi-kötü cinselliği ile gerçek bir kişilik canlandırınca, o zaman o insanın yaşamında ne varsa onun her şeyi belirli bir ölçüde ama olması gerekiyor. Bunun içinde sevişme sahnesi varsa o da olmalıdır. Katil olması varsa, her şey olabilir. Tabii hep bunun da belirli bir ölçüsü ve gerekiyorsa” diye konuştu.

Bu tür konuların kendisini çok üzdüğünü anlatan Şoray, bu tür sahnelerin filmlerde ve dizilerde gerekli olduğu için yapıldığını anlattı. Türkan Şoray, böyle sahnelerin gereksiz olması durumunda ise bunun yanlış olacağını sözlerine ekledi.

Türkan Şoray’dan Sevişme Sahnelerine Destek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

İlk fotoğraf ..

İlk fotoğraf .. 30 Haziran 2013

Ağabeyiyle Evlendi

Ağabeyiyle Evlendi 19 Haziran 2013

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Web Sohbet Güncellendi Atatürk ve Cumhuriyet Bunları biliyor musunuz? KALEHAN TOUR PELİKAN RENT A CAR İZMİR ATILIM FACTORİNG İlk kadın milletvekili

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

kelebek.gen.tr – kelebek mirc - Tüm Hakları Saklıdır